Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ долучилися до онлайн-засідання підгрупи “Приватні юридичні професії” СРГ “Правова держава, юстиція”

Представники НААУ долучилися до онлайн-засідання підгрупи “Приватні юридичні професії” СРГ “Правова держава, юстиція”

Адвокатура 9:00 Чт 22.04.21 1435 Переглядів Версія для друку

Представники Комітетів НААУ, адвокати Костянтин Четвертак та Юрій Григоренко взяли участь у онлайн-засіданні підгрупи “Приватні юридичні професії”, що діє в межах секторальної робочої групи “Правова держава, юстиція” при Міністерстві юстиції України.

Під час заходу учасники обговорили основні питання, які стосуються впровадження інноваційних підходів у роботу приватних юридичних професій та зазначили важливість процесу цифровізації в приватних юридичних професіях.

Так, заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, адвокат Юрій Григоренко звернув увагу присутніх на питання функціонування ЄСІТС: “До сих пір залишається неузгодженим питання, як саме працює система сьогодні та чи взагалі працює. Де факто система працює в тестовому режимі, однак з цього приводу ВРП не повідомляло чи була вона запущена. Через настання можливих корупційних ризиків, це питання потребує термінового вирішення”.

У своїй доповіді член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ, адвокат Костянтин Четвертак ознайомив учасників засідання із досягненнями Національної асоціації адвокатів України у сфері цифровізації. “Наразі є діючий Єдиний реєстр адвокатів, в якому міститься інформація про адвокатів, їх свідоцтва та інформація щодо підвищення кваліфікації. Крім того, НААУ запроваджено розробку електронного кабінету адвоката та створено Реєстр електронних ордерів” - говорить Костянтин Четвертак. Адвокат звернув увагу на тому, що удосконалення доступу до електронного суду є надважливим, адже не всі судові інстанції можуть отримувати повний доступ до даної системи. До того ж, за його словами, існують проблеми щодо підтвердження повноважень адвокатів (перевірка цифрового підпису) та відсутності приміщень для проведення судових засідань в режимі онлайн.

Також на засіданні підгрупи учасників обговорили необхідність підвищення кваліфікації арбітражних керуючих та запровадження системи електронного нотаріату.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування