Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники комітету «UNBA NextGen» провели для студентів Херсонщини захід «Моделювання судового засідання»

Представники комітету «UNBA NextGen» провели для студентів Херсонщини захід «Моделювання судового засідання»

Адвокатура 14:17 Пн 19.04.21 348 Переглядів Версія для друку

Регіональним представництвом комітету "UNBA NextGen" у Херсонській області в межах напрямку “In young we trust” спільно з Херсонським факультетом державного університету внутрішніх справ, Радою адвокатів Херсонської області на базі Господарського суду Херсонської області було проведено захід для студентів «Моделювання судового засідання» 16 квітня.

Метою тренінгу було навчити студентів судовому процесу, правильному складанню та подачі процесуальних документів і поведінці у суді. Студенти спробували себе у ролі сторін, адвокатів та судді.

На розгляд їм була запропонована фабула господарської справи, яку потрібно було вирішити.

Експертами заходу були: Голова Ради адвокатів Херсонської області, адвокат - Інна Мокіна; адвокат, регіональний представник комітету UNBA NextGen у Херсонській області - Юлія Сергет; суддя Господарського суду Херсонської області - Павло Пригуза.

Наприкінці зустрічі студентам вручили інформаційні брошури. У матеріалі розміщено інформацію про Національну асоціацію адвокатів України та молодіжний комітет “UNBA NextGen”

Велика подяка всім організаторам та учасникам заходу!

Текст та фото підготовлені регіональним представником «UNBA NextGen» у Херсонській області Юлією Сергет

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування