Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Олександра Вознюка із включенням до складу Ради безбар’єрності

НААУ вітає Олександра Вознюка із включенням до складу Ради безбар’єрності

Адвокатура 8:00 Пт 16.04.21 1732 Переглядів Версія для друку

Олександра Вознюка, Голову Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі НААУ, Голову Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» включено до складу Ради безбар’єрності.

Відповідне рішення прийнято Кабінетом Міністрів України.

Рада безбар’єрності – консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів, який проводитиме моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітуватиме про виконання цільових показників.

«В складі Ради безбар’єрності я буду працювати за напрямом фізичної безбар’єрності, а саме створення шляхом розробки та реалізації відповідних стандартів, планів, проектування, реконструкції, закупівель, будівництва середовища, в якому громадські споруди та публічні місця, транспорт і послуги на рівні громади та держави є фізично доступними для всіх суспільних груп, включаючи людей з інвалідністю, маломобільних людей, батьків з дитячими візочками та ін.», - наголосив Олександр Вознюк.

На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського та в межах ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів» Кабінет Міністрів України затвердив Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

НААУ підтримує такі ініціативи, оскільки безбар’єрність стосується кожного! А ефективне впровадження Нацстратегії дозволить створити  безбар’єрний та комфортний простір, який стане важливою цінністю та суспільною нормою європейської держави, яку ми разом будуємо в Україні.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування