Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокати можуть користуватися громадським транспортом у Києві під час локдауну за посвідченнями

Адвокати можуть користуватися громадським транспортом у Києві під час локдауну за посвідченнями

Адвокатура 11:36 Чт 15.04.21 6515 Переглядів Версія для друку

Адвокати зможуть користуватися громадським транспортом у Києві під час локдауну за пред’явлення посвідчення адвокатів. Отримувати спеціальну перепустку, яка надає право на користування громадським транспортом визначеним категоріям працівників критичної інфраструктури міста, не потрібно.

Таке рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації. (п. 13 протоколу № 34).

Рішення вступило в силу від сьогодні, 15 квітня. Наразі такий порядок діятиме до 30 квітня.

Нагадаємо, НААУ на підставі рішення РАУ №35 від 2 квітня 2021 року звернулася до КМДА з пропозицією включити адвокатів до переліку осіб, які будуть мати можливість користуватися громадським транспортом у періоди, коли діє спеціальний режим його роботи за перепустками для окремих категорій працівників; при цьому, адвокати мають отримати таке право при пред’явленні лише адвокатського посвідчення.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування