Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців

Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців

Адвокатура 18:00 Ср 14.04.21 1915 Переглядів Версія для друку

UNBA NextGen сформував регіональні представництва вже у 21 регіоні України, а саме: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях. І на цьому не плануємо зупинятися, оскільки вже цього року до команди NextGen приєдналися ще Донецька, Полтавська та Сумська області.

У період із лютого до квітня 2021 року Комітет організував у межах основних напрямків своєї діяльності більше 30 заходів, зокрема:

  • зустрічі зі студентами та конкурс есе, за результатами якого 6 студентів пройшли стажування в адвокатських об’єднаннях;
  • участь членів Ради комітету у Весняному форумі-2021 Асоціації юридичних клінік України, а також запланував підписання меморандуму між нашими асоціаціями;
  • різноманітні неформальні заходи, підтримка всеукраїнської акції «Озеленення планети»;

–  «уроки справедливості» для учнів НВО, відвідування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

– переговори та спільні заходи з представниками регіональних центрів з надання вторинної правової допомоги;

– навчальні заходи з розвитку hard и soft skills, як-от: круглі столи, акредитовані НААУ та РАР семінари (онлайн та офлайн), майстер-клас з Legal Writing;

  • інтерв’ю з старійшинами адвокатури.

Окрім цього, представники Комітету в регіонах відвідали засідання Ради адвокатів України, що стало надзвичайно корисним досвідом для молодих адвокатів.

Молодіжний комітету НААУ «UNBA NextGen» активно співпрацює з іншими комітетами, зокрема: з Комітетом з інтелектуальної власності та Комітетом з трудового права, організовуючи спільні заходи з підвищення кваліфікації та фахові дискусії на  актуальні для адвокатів теми.

У межах «міжнародного співробітництва» та за підтримки НААУ і Вищої школи адвокатури НААУ Комітет запланував спільно з Європейською асоціацією молодих адвокатів (EYBA) проведення 18 червня цього року літньої онлайн-конференції на тему «Етичні аспекти роботи в юридичному суспільстві».

Також запрошуємо 20 квітня 2021 року відвідати відкрите засідання Комітету, на якому ми детальніше презентуємо свою діяльність та плани на поточний рік. Більше інформації за покликанням: https://cutt.ly/uvtuquF.

Нагадуємо, якщо у Вас є бажання долучитися до молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen», то достатньо заповнити анкету за покликанням: https://cutt.ly/hvuJoGF. Ми відкриті до кожного! Чекаємо на Вас!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування