Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців | НААУ

Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців

Різне
18:00 Ср 14.04.21 2991 Переглядів
Версія для друку

UNBA NextGen сформував регіональні представництва вже у 21 регіоні України, а саме: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях. І на цьому не плануємо зупинятися, оскільки вже цього року до команди NextGen приєдналися ще Донецька, Полтавська та Сумська області.

У період із лютого до квітня 2021 року Комітет організував у межах основних напрямків своєї діяльності більше 30 заходів, зокрема:

  • зустрічі зі студентами та конкурс есе, за результатами якого 6 студентів пройшли стажування в адвокатських об’єднаннях;
  • участь членів Ради комітету у Весняному форумі-2021 Асоціації юридичних клінік України, а також запланував підписання меморандуму між нашими асоціаціями;
  • різноманітні неформальні заходи, підтримка всеукраїнської акції «Озеленення планети»;

–  «уроки справедливості» для учнів НВО, відвідування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

– переговори та спільні заходи з представниками регіональних центрів з надання вторинної правової допомоги;

– навчальні заходи з розвитку hard и soft skills, як-от: круглі столи, акредитовані НААУ та РАР семінари (онлайн та офлайн), майстер-клас з Legal Writing;

  • інтерв’ю з старійшинами адвокатури.

Окрім цього, представники Комітету в регіонах відвідали засідання Ради адвокатів України, що стало надзвичайно корисним досвідом для молодих адвокатів.

Молодіжний комітету НААУ «UNBA NextGen» активно співпрацює з іншими комітетами, зокрема: з Комітетом з інтелектуальної власності та Комітетом з трудового права, організовуючи спільні заходи з підвищення кваліфікації та фахові дискусії на  актуальні для адвокатів теми.

У межах «міжнародного співробітництва» та за підтримки НААУ і Вищої школи адвокатури НААУ Комітет запланував спільно з Європейською асоціацією молодих адвокатів (EYBA) проведення 18 червня цього року літньої онлайн-конференції на тему «Етичні аспекти роботи в юридичному суспільстві».

Також запрошуємо 20 квітня 2021 року відвідати відкрите засідання Комітету, на якому ми детальніше презентуємо свою діяльність та плани на поточний рік. Більше інформації за покликанням: https://cutt.ly/uvtuquF.

Нагадуємо, якщо у Вас є бажання долучитися до молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen», то достатньо заповнити анкету за покликанням: https://cutt.ly/hvuJoGF. Ми відкриті до кожного! Чекаємо на Вас!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1129

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1641

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1508

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2747

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4114

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4135

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5781

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4767

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл