Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців | НААУ

Комітет НААУ «UNBA NextGen» 2021 – це команда активних та цілеспрямованих однодумців

Різне
18:00 Ср 14.04.21 2742 Переглядів
Версія для друку

UNBA NextGen сформував регіональні представництва вже у 21 регіоні України, а саме: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях. І на цьому не плануємо зупинятися, оскільки вже цього року до команди NextGen приєдналися ще Донецька, Полтавська та Сумська області.

У період із лютого до квітня 2021 року Комітет організував у межах основних напрямків своєї діяльності більше 30 заходів, зокрема:

  • зустрічі зі студентами та конкурс есе, за результатами якого 6 студентів пройшли стажування в адвокатських об’єднаннях;
  • участь членів Ради комітету у Весняному форумі-2021 Асоціації юридичних клінік України, а також запланував підписання меморандуму між нашими асоціаціями;
  • різноманітні неформальні заходи, підтримка всеукраїнської акції «Озеленення планети»;

–  «уроки справедливості» для учнів НВО, відвідування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

– переговори та спільні заходи з представниками регіональних центрів з надання вторинної правової допомоги;

– навчальні заходи з розвитку hard и soft skills, як-от: круглі столи, акредитовані НААУ та РАР семінари (онлайн та офлайн), майстер-клас з Legal Writing;

  • інтерв’ю з старійшинами адвокатури.

Окрім цього, представники Комітету в регіонах відвідали засідання Ради адвокатів України, що стало надзвичайно корисним досвідом для молодих адвокатів.

Молодіжний комітету НААУ «UNBA NextGen» активно співпрацює з іншими комітетами, зокрема: з Комітетом з інтелектуальної власності та Комітетом з трудового права, організовуючи спільні заходи з підвищення кваліфікації та фахові дискусії на  актуальні для адвокатів теми.

У межах «міжнародного співробітництва» та за підтримки НААУ і Вищої школи адвокатури НААУ Комітет запланував спільно з Європейською асоціацією молодих адвокатів (EYBA) проведення 18 червня цього року літньої онлайн-конференції на тему «Етичні аспекти роботи в юридичному суспільстві».

Також запрошуємо 20 квітня 2021 року відвідати відкрите засідання Комітету, на якому ми детальніше презентуємо свою діяльність та плани на поточний рік. Більше інформації за покликанням: https://cutt.ly/uvtuquF.

Нагадуємо, якщо у Вас є бажання долучитися до молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen», то достатньо заповнити анкету за покликанням: https://cutt.ly/hvuJoGF. Ми відкриті до кожного! Чекаємо на Вас!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Навчання

На що українському адвокату можна розраховувати в Ізраїлі

Як і в інших країнах, в Ізраїлі український адвокат може претендувати на статус іноземного юриста. Для цього доведеться зібрати пакет документів і скласти іспит з етики. Стати повноцінним адвокатом буде набагато складніше.

16:40 Пт 08.12.23 3768

Анонс

Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у…

14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).

15:15 Пт 08.12.23 3802

Дискусія

Не зловживання правами, а неналежне виконання обов’язків: думка…

В багатьох випадках адвокати у кримінальних процесах на голову вище деяких слідчих і прокурорів. Ставляться такі питання, на які практика сторони обвинувачення не може знайти відповідей.

13:40 Пт 08.12.23 4139

Анонс

Проблеми експертиз з установлення шкоди довкіллю обговорять…

У рамках тижня довкілевого права 11 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Інститут судових експертиз щодо кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля: що не так із експертизами на досудовому етапі?».

12:00 Чт 07.12.23 5513

Законодавство

Одну кваліфікаційну вимогу до адвокатів пропонують уточнити

Ступінь вищої освіти для осіб, які мають право здійснювати адвокатську діяльність, хочуть уточнити. Аби привести дефініцію «вища освіта» у відповідність до чинного Закону «Про вищу освіту».

11:18 Чт 07.12.23 9519

Навчання

Як стати юристом на Кіпрі розповіла представник НААУ (відео)

Професія юриста на Кіпрі є ключовим компонентом економіки та суспільства країни. Аби стати там юристом, необхідно закінчити програму отримання диплому, скласти іспит на адвокатуру, а потім пройти навчання під наглядом практикуючого юриста.

15:00 Ср 06.12.23 6870

Cудова практика

Як стягнути моральну шкоду за публікацію ЗМІ персональних даних…

Нещодавно адвокат, фотографію якого з персональними даними оприлюднило популярне видання, виграв судовий спір. Медіа, дії якого були визнані протиправними, зобов’язали сплатити моральну шкоду та відшкодувати витрати на правничу допомогу та судовий збір.

17:50 Вт 05.12.23 5749

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 7072

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл