Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ розкажуть, що потрібно знати адвокату для ефективного захисту прав клієнта у справах, підслідних Бюро економічної безпеки України

У НААУ розкажуть, що потрібно знати адвокату для ефективного захисту прав клієнта у справах, підслідних Бюро економічної безпеки України

Анонси 13:21 Пт 09.04.21 835 Переглядів Версія для друку

25 березня 2021 року набув чинності Закон України «Про Бюро економічної безпеки України», яким передбачено створення у шестимісячний строк нового органу досудового розслідування та оперативно-розшукової діяльності Бюро економічної безпеки України (далі - БЕБ) – «центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави» (ч. 1 ст. 1 Закону). Одночасно ліквідується Державна фіскальна служба України та податкова міліція.

3 лютого 2021 року у першому читанні прийнято проект Закону України № 3959-1 «Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України», яким запроваджуються зміни: до КПК України щодо підслідності БЕБ, вводяться нові статті до особливої частини Кримінального кодексу України, які будуть відноситись до підслідності БЕБ.

Зважаючи на важливість обговорення законодавчих новел, 12 квітня 2021 року о 12:30 Національна асоціація адвокатів України проведе круглий стіл на тему: “Бюро економічної безпеки: що потрібно знати адвокату”.

Під час заходу ми поговоримо про:

1. Нова концепція роботи органу досудового розслідування у сфері економіки і фінансів на основі кримінального аналізу та ризико-орієнтованої моделі (ILP-model).

2. Можливі наслідки прийняття проекту ЗУ «Про Бюро економічної безпеки», чи вдасться створити в Україні сучасний правоохоронний орган по боротьбі з фінансовою та економічною злочинністю.

3. Що потрібно знати адвокату для ефективного захисту прав клієнта у справах, підслідних новому органу.

Організатор та модератор:

Яків Воронін, адвокат, Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ.

Спікери:

Дмитро Юровський, адвокат, Заступник Голови Комітету з питань митного та податкового права НААУ, радник Голови Державної фіскальної служби України;

В’ячеслав Некрасов, професор Національної академії внутрішніх справ, Національного університету Державної фіскальної служби України, радник Голови ДФС України.

Дата та час проведення: 12 квітня 2021 року, 12:30 - 14:00

Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України.

Захід не передбачає обов'язкової реєстрації.

Онлайн-трансляція з можливістю коментування та поставлення запитань, буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/

Контактна особа: Бутич Світлана, e-mail: s.butych@mail.unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування