Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбувся вебінар щодо засад та функціоналу РБО під час здійснення захисту Харківського бізнесу на прикладі практичних кейсів

У НААУ відбувся вебінар щодо засад та функціоналу РБО під час здійснення захисту Харківського бізнесу на прикладі практичних кейсів

Адвокатура 18:01 Чт 08.04.21 427 Переглядів Версія для друку

За ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів,  що діє в складі НААУ, спільно з Радою бізнес-омбудсмена та Комітетом господарського права та захисту бізнесу при РАХО 7 квітня 2021 року в НААУ відбувся вебінар “Big travel РБО”. 

Модераторами заходу виступив Олександр Світличний, член Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ. Спікерами на заході були: директор з комунікацій РБО Ірина Станіславська, інспектор РБО Василь Суховий, а також Голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська та Голова Комітету господарського права та захисту бізнесу при РАХО Кристина Шох.

У ході доповіді Василь Суховий розповів про засади діяльності і можливості Ради бізнес-омбудсмена. Крім того, було презентовано актуальну статистику звернень до РБО, зокрема й щодо Харківщини. На практичних й типових прикладах адвокати мали нагоду ознайомитися з порядком взаємодії̈ з РБО в межах розслідування скарг на недобросовісну поведінку органів влади, передусім щодо податкової̈ та правоохоронної̈ тематики, а також на інших кейсах, пов'язаних із Держпрацею, Держгеокадастром та Мін'юстом.

Кристина Шох доповіла про практичний стан розгляду кейсів на Харківщині, реальну дієвість інституту РБО на власних прикладах. Також доповідачем наведені приклади застосування вже прийнятих рішень РБО до наново виникаючих спорів з державними органами. За результатами заходу учасники погодили майбутню співпрацю.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування