Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози серед адвокатів «Особистий погляд» триває!

Збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози серед адвокатів «Особистий погляд» триває!

Анонси 14:19 Чт 08.04.21 1107 Переглядів Версія для друку

У НААУ триває збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози “Особистий погляд”, що проводиться за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права.

Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

У Конкурсі можуть брати участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в нашій країні.

Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (15 березня 2021 року - 15 травня 2021 року), на другому – проведено оцінку поданих заявок (16 травня 2021 року - 15 червня 2021 року), а на третьому відбудеться нагородження переможців (16 червня 2021 року - 30 червня 2021 року).

Для того, щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 травня 2021 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com. До заяви додається фото учасника (портрет, розмір 640х400).

Конкурс прози «Особистий погляд» проводитиметься в таких номінаціях:

  • Есе;
  • Оповідання;
  • Повість.

Твори, для участі у Конкурсі, подаються разом із заявкою окремим файлом, набрані у текстовому редакторі.

Обмеження для подачі творів на Конкурс:

Есе - кількість слів до 1 тис. (до 7 тис. знаків разом з пробілами);

Оповідання - кількість слів до 3 тис. (до 20 тис. знаків разом з пробілами);

Повість - кількість слів від 3 тис. (від 20 тис. знаків разом з пробілами);

До Конкурсу допускаються прозові твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою іншою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України. Учасник Конкурсу має право надсилати не більше трьох   творів по кожній номінації.

Переможців Конкурсу визначатиме Конкурсна комісія, до складу якого входять члени Комітету та представники закладів вищої освіти України. За результатами Конкурсу прози планується постановка вистави на основі твору переможця, а також видання Збірника прозових творів адвокатів “Особистий погляд”.

Запрошуємо всіх адвокатів узяти участь у Конкурсі прози й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

Положення про проведення Першого всеукраїнського конкурсу прози «Особистий погляд»

Координатори конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ, Центр досліджень адвокатури і права НААУ.

Голова Комітету: Наталія Пліса

Голова Центру: Ірина Василик

Голова оргкомітету Конкурсу: Наталія Дядик

Секретар оргкомітету Конкурсу: Марина Черненька

Телефон для довідок: +38(066)-642-09-57, +38(093)-882-53-86.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування