Збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози серед адвокатів «Особистий погляд» триває! | НААУ

Збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози серед адвокатів «Особистий погляд» триває!

Анонс
14:19 Чт 08.04.21 2087 Переглядів
Версія для друку

У НААУ триває збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози “Особистий погляд”, що проводиться за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права.

Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

У Конкурсі можуть брати участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в нашій країні.

Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (15 березня 2021 року - 15 травня 2021 року), на другому – проведено оцінку поданих заявок (16 травня 2021 року - 15 червня 2021 року), а на третьому відбудеться нагородження переможців (16 червня 2021 року - 30 червня 2021 року).

Для того, щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 травня 2021 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com. До заяви додається фото учасника (портрет, розмір 640х400).

Конкурс прози «Особистий погляд» проводитиметься в таких номінаціях:

  • Есе;
  • Оповідання;
  • Повість.

Твори, для участі у Конкурсі, подаються разом із заявкою окремим файлом, набрані у текстовому редакторі.

Обмеження для подачі творів на Конкурс:

Есе - кількість слів до 1 тис. (до 7 тис. знаків разом з пробілами);

Оповідання - кількість слів до 3 тис. (до 20 тис. знаків разом з пробілами);

Повість - кількість слів від 3 тис. (від 20 тис. знаків разом з пробілами);

До Конкурсу допускаються прозові твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою іншою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України. Учасник Конкурсу має право надсилати не більше трьох   творів по кожній номінації.

Переможців Конкурсу визначатиме Конкурсна комісія, до складу якого входять члени Комітету та представники закладів вищої освіти України. За результатами Конкурсу прози планується постановка вистави на основі твору переможця, а також видання Збірника прозових творів адвокатів “Особистий погляд”.

Запрошуємо всіх адвокатів узяти участь у Конкурсі прози й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

Положення про проведення Першого всеукраїнського конкурсу прози «Особистий погляд»

Координатори конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ, Центр досліджень адвокатури і права НААУ.

Голова Комітету: Наталія Пліса

Голова Центру: Ірина Василик

Голова оргкомітету Конкурсу: Наталія Дядик

Секретар оргкомітету Конкурсу: Марина Черненька

Телефон для довідок: +38(066)-642-09-57, +38(093)-882-53-86.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Законодавство

Заборона демонтажу електрокомунікацій: про що забули нардепи

В умовах війни, коли від швидкості отримання інформації часто залежить життя громадян, особливого значення набуває функціонування електронних комунікаційних мереж. Тому випадки їх свавільного демонтажу мають бути усунуті. Але крім законодавчої заборони, також повинна бути і відповідальність.

17:36 Чт 20.06.24 3577

Законодавство

Закон про критерії малозначних спорів прийнято

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах» (проект №11026 від 19.02.2024).

16:41 Чт 20.06.24 3937

Законодавство

Ухилянтам пом’якшать покарання. Чому це правильно пояснили в НААУ

У санкції статті 336 (Ухилення від призову на військову службу) Кримінального кодексу, яка сьогодні передбачає лише позбавлення волі від трьох до п’яти років, можуть з’явитися штраф, а також громадські та виправні роботи.

16:58 Ср 19.06.24 5405

Законодавство

Доплати місцевим службовцям за рахунок грантів: складне, але…

Потреба у створенні інструментів фінансового заохочення публічних представників, які можуть працювати над залученням грантових та інвестиційних коштів на місцевому та регіональному рівні впирається у обмеження на додаткові виплати, передбачені реформою публічної служби в Україні.

12:13 Ср 19.06.24 5398

Дискусія

Як змінився ринок юридичних послуг розповів голова Комітету НААУ

Ситуація на ринку юридичних послуг, якщо порівнювати із 2022 роком, значно покращилась. Водночас, не спостерігається і значного дефіциту правників.

15:57 Вт 18.06.24 6709

Законодавство

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Робоча група при Комітеті ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провела публічні обговорення, розробила пропозиції та розпочала підготовку Концепції Містобудівного кодексу України.

14:43 Вт 18.06.24 6734

Доступ до професії

Нюанси відповідальності за несвоєчасне підвищення кваліфікації…

Невиконання адвокатом вимог з підвищення кваліфікації є триваючим дисциплінарним проступком. Він припиняється або отриманням відповідного електронного сертифікату (що підтверджує виконання вимог), або притягненням особи, винної у невиконанні професійного обов’язку, до дисциплінарної відповідальності.

17:36 Пт 14.06.24 11973

Дискусія

Як захистити права добросовісних набувачів у спорах про повернення…

Осіб, які придбали майно у власників, що не мали права на відчуження цього майна, називають «добросовісними набувачами». Як захистити їхні права у категорії спорів про повернення цього майна у державну власність?

11:58 Чт 13.06.24 11597

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл