"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Адвокати отримали спеціальні можливості в Електронному суді
Державним підприємством «Центр судових сервісів» в рамках меморандуму про взаємодію і співпрацю між Державною судовою адміністрацією України та Національною асоціацією адвокатів України реалізовано перший етап інтеграції системи Електронний суд з Єдиним реєстром адвокатів України.
В Електронному суді тепер з’явилась можливість для користувачів-адвокатів створювати електронні ордери, отримуючи доступ до судових справ, в яких вони представляють своїх клієнтів. Особливістю вказаного функціоналу є те, що доступ надається адвокату на підставі створеного їм самостійно електронного ордеру у разі, коли сам клієнт адвоката не зареєстрований в Електронному суді.
Крім того, перед вчиненням тих чи інших дії в кабінеті Електронного суду здійснюється перевірка повноважень адвоката шляхом взаємодії з Єдиним реєстром адвокатів України.
Наступним кроком стане інтеграція функціоналу системи Електронний суд, включаючи можливість використання захищеної системи відеоконференцзв’язку, в кабінет адвоката, як складову Єдиного реєстру адвокатів України.
Популярні новини
Привітання
НААУ відзначила адвоката, що допомагав українцям у Португалії
Португальський адвокат Педро Тенрейро Біскайя отримав Почесну відзнаку І ступеня Національної асоціації адвокатів України за внесок у розвиток співпраці між адвокатурами України та Португалії.
Навчання
Коли адвокату варто сказати клієнту «я не знаю»
Якщо адвокат не впевнений у відповіді, клієнтові краще прямо сказати, що питання потребує додаткового вивчення судової практики, а не обіцяти гарантований результат. Саме у такі моменти, коли клієнт розуміє, що адвокат говорить правду, вибудовується довіра.
Захист військових
Заступник міністра пояснив, як співпраця із НААУ посилює правовий…
Мінветеранів розвиває системну співпрацю з Національною асоціацією адвокатів України для посилення правового захисту ветеранів. Сторони вже підготували спільні методичні матеріали, а пропозицію Міністерства щодо спрощення пошуку адвокатів, які працюють із ветеранською тематикою, розгляне Рада адвокатів України.
Дискусія
Кібербезпека адвокатів: чим займатиметься новий Комітет НААУ
У Національній асоціації адвокатів України відбулося перше засідання Комітету з питань кібербезпеки та віртуальних активів. Учасники визначили ключові напрями його роботи та секції, що ними опікуватимуться.
Видання
Збори, строки та практика ВС: видано бюлетень з інтелектуальної…
Комітет НААУ з питань інтелектуальної власності підготував інформаційний дайджест за І півріччя 2026 року. У виданні зібрано нормативну базу за основними об’єктами ІВ, 20 законодавчих новел та добірку постанов Верховного Суду.
Захист військових
«Адвокат+» розширив роботу до 18 військових підрозділів
Проєкт Національної асоціації адвокатів України «Адвокат+», у межах якого за військовими підрозділами закріплюють адвокатів, поширив роботу на 18 підрозділів. Для нових учасників уже визначили фахівців, які мають розпочати консультації наступного тижня.
Регіони
На Волині UNBA NextGen започаткував новий формат зустрічей адвокатів
Молодіжний комітет НААУ — UNBA NextGen спільно з Радою адвокатів Волинської області розпочали серію професійних зустрічей «Не кодексами єдиними». Першу з них присвятили історії волинської адвокатури XVI–XVIII століть.
Видання
Адвокатам підготували рекомендації щодо комунікації з ветеранами
Для адвокатів, їхніх помічників, адвокатських бюро й об’єднань та працівників, які організовують прийом, підготували Методичні рекомендації щодо етичної та безбар’єрної комунікації адвоката з клієнтами-ветеранами війни та членами їхніх сімей.