Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Андрія Вишневського позбавлено права на заняття адвокатською діяльністю - КДКА

Андрія Вишневського позбавлено права на заняття адвокатською діяльністю - КДКА

Адвокатура 18:33 Чт 10.09.15 7561 Переглядів Версія для друку

Сьогодні, 10 вересня 2015 року, у Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Київської області (КДКА) відбулося слухання дисциплінарної справи стосовно адвоката Андрія Вишневського, директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

За результатами розгляду дисциплінарної палати КДКА Київської області, було постановлено рішення, яке на прохання преси озвучила Анжеліка Сицько, член дисциплінарної палати КДКА Київської області: «Постановлено рішення позбавити Вишневського Андрія права на зайняття адвокатською діяльністю».

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування