Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ взяли участь у Весняному Форумі 2021 Асоціації юридичних клінік України

Представники НААУ взяли участь у Весняному Форумі 2021 Асоціації юридичних клінік України

Адвокатура 16:40 Пн 22.03.21 1328 Переглядів Версія для друку

19 березня Голова молодіжного комітету UNBA NextGen Сергій Барбашин та член Ради, керівник напряму комітету «In young we trust» Олена Мироненко-Шульган виступили на Весняному Форумі 2021 Асоціації юридичних клінік України. Під час доповіді було презентовано молодіжний комітет представникам юридичних клінік та висвітлені перспективи співпраці у майбутньому.

Також, було зазначено, що важливою подією стане підписання Національною асоціацією адвокаті України та Асоціацією юридичних клінік України меморандуму про співпрацю, що відбудеться після закінчення карантинних обмежень у місті Києві.

Важливо, що за попередній рік комітет значно розширив кількість регіональних представництв, які, в тому числі, активно розвивають напрямок роботи з вищими навчальними закладами та студентами-правниками, отже участь у сумісних проектах з АЮК може значною мірою покращити практичну підготовку студентів на надати їм не лише уявлення про професію адвоката, а й конкретні навики роботи в юридичній компанії.

У 2021 році комітет організовує всеукраїнський конкурс для студентів-правників, переможці якого будуть мати можливість пройти практику у адвокатському об’єднанні власного регіону. Вказаний проект уперше було реалізовано у Чернівцях на початку року, що дало підстави вважати за доцільне продовжувати його у інших регіонах країни.

Текст та фото надала Олена Мироненко-Шульган - член Ради, керівник напряму молодіжного комітету UNBA NEXTGEN «In young we trust»

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування