Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з кримінального права та процесу НААУ презентує огляд судової практики ВС щодо застосування глави 21 КПК України та провокації вчинення злочину

Комітет з кримінального права та процесу НААУ презентує огляд судової практики ВС щодо застосування глави 21 КПК України та провокації вчинення злочину

Cудова практика 15:06 Вт 02.03.21 1269 Переглядів Версія для друку

В рамках діяльності Комітету з кримінального права та процесу НААУ Заступником Голови Комітету Юрієм Бауманом підготовлено серію оглядів практики Верховного Суду за найбільш актуальними категоріями справ.

Першим Комітет презентує огляд судової практики ВС щодо застосування глави 21 КПК України «Негласні слідчі (розшукові) дії» та провокації вчинення злочину.

У виданні проаналізовано 100 актуальних правових позицій Верховного Суду, що стосуються питань правової регламентації проведення негласних слідчих (розшукових) дій та провокації вчинення злочину.

Позиції Верховного Суду розподілені за наступними розділами: процесуальне використання матеріалів НСРД; визнання доказів, отриманих за результатами проведення НСРД, недопустимими; повноваження осіб, які проводять НСРД; провокація вчинення злочину; інша судова практика суду касаційної інстанції.

Детальніше з оглядом можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування