Комітет з цивільного права та процесу презентував звіт про роботу у 2020 році | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Комітет з цивільного права та процесу презентував звіт про роботу у 2020 році

Різне
11:09 Пт 26.02.21 1049 Переглядів
Версія для друку

Минулого року члени Комітету активно працювали над підготовкою наукових публікацій та дайджестів законодавчих новин, судової практики. Як-от: «Дайджест судової практики щодо позовної давності, аналіз судової практики у сфері діяльності комітету (постанови Верховного Суду)» та «Інформаційний дайджест у сфері діяльності Комітету за I, II-III квартали 2020 року».

За напрямом підвищення кваліфікації адвокатів Комітетом спільно з Вищою школою адвокатури НААУ було організовано низку заходів, а саме: 13 вебінарів, 3 семінари, 2 навчальні курси.

Члени Комітету взяли участь у засіданні Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України, а також першому засіданні робочої групи з удосконалення законодавства щодо забезпечення інтересів та прав дитини у випадку конфлікту між батьками щодо місця проживання дитини.

Пріоритетним напрямком роботи Комітету у 2020 році було здійснення правового аналізу 6-ти проектів Закону України.

Із повним звітом Комітету з цивільного права та процесу можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Адвокат+ у бригадах: представлено перші результати пілотного проєкту

Захист військових

Адвокат+ у бригадах: представлено перші результати пілотного…

У Вінниці представили перші результати пілотного проєкту «Адвокат+», у межах якого адвокатів закріплюють за військовими частинами для надання правничої допомоги військовослужбовцям і членам їхніх родин.

17:23 Ср 15.04.26 407
Дайджест судової практики з питань мобілізації підготували у НААУ

Cудова практика

Дайджест судової практики з питань мобілізації підготували у НААУ

Комітет НААУ з питань трудового права спільно з Центром надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців при НААУ підготували дайджест судової практики з питань мобілізації, військового обліку та бронювання за перший квартал 2026 року.

16:14 Ср 15.04.26 249
Адвокатам збільшили підтримку на психотерапевтичні сесії

Підтримка

Адвокатам збільшили підтримку на психотерапевтичні сесії

Національна асоціація адвокатів України змінила умови участі у проєкті «Підтримка ментального здоров’я українських адвокатів під час війни». Відтепер промокод на індивідуальні психотерапевтичні сесії на платформі Rozmova становить 4000 грн замість 1000.

14:34 Ср 15.04.26 239
Чи може адвокат вимагати вибачень від судді?

За кордоном

Чи може адвокат вимагати вибачень від судді?

Де проходить межа між неприпустимим позапроцесуальним спілкуванням із суддею та правом адвоката публічно реагувати на поведінку судді, якщо вона викликає сумніви щодо професійної етики?

16:54 Вт 14.04.26 407
UNBA NextGen посилює практичний напрям роботи з молодими адвокатами

Самоврядування

UNBA NextGen посилює практичний напрям роботи з молодими адвокатами

Молодіжний комітет НААУ — UNBA NextGen оновив склад та узгодив подальші акценти роботи з молодими адвокатами, помічниками адвокатів і студентами-правниками. У фокусі — практичне навчання, обмін досвідом із визнаними практиками, посилення регіональної взаємодії та увага до професійних гарантій адвокатської діяльності.

11:54 Вт 14.04.26 287
НААУ та Мінветеранів розширюють співпрацю

Взаємодія

НААУ та Мінветеранів розширюють співпрацю

Ветерани війни, члени їхніх сімей, а також члени сімей загиблих Захисників і Захисниць України мають отримати покращений доступ до професійної правничої допомоги та додаткові можливості для незалежного правового захисту.

15:37 Пн 13.04.26 508
Адвокатам радять не направляти згоди на участь у Програмі відновного правосуддя в інтересах малолітніх

БПД

Адвокатам радять не направляти згоди на участь у Програмі…

Адвокатам варто утриматися від направлення до центрів з надання безоплатної правничої допомоги згод на участь у пілотній Програмі відновного правосуддя за участю неповнолітніх, якщо йдеться про інтереси малолітніх осіб.

14:23 Пн 13.04.26 871
Kharkiv Unbreakable – 2026 об’єднає адвокатів, суддів і науковців з України та світу

Анонс

Kharkiv Unbreakable – 2026 об’єднає адвокатів, суддів і науковців з України та…

14 – 15 травня 2026 року відбудеться другий Міжнародний форум адвокатів «Kharkiv Unbreakable – 2026», який є майданчиком комунікації та дискусії щодо актуальних викликів адвокатури, формування сучасних правових підходів і зміцнення міжнародної правничої взаємодії.

10:53 Пн 13.04.26 568

Вестник:№3 березень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл