Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та UkraineInvest підписали Меморандум про співпрацю

НААУ та UkraineInvest підписали Меморандум про співпрацю

Адвокатура 18:52 Чт 25.02.21 1156 Переглядів Версія для друку

НААУ та Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest підписали Меморандум про співробітництво.

Документ підписали Голова НААУ Лідія Ізовітова та Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

Повний текст Меморандуму опублікований на сайті НААУ.

У зустрічі в НААУ також взяли участь Голова Комітету з питань захисту прав бізнесу та інвесторів Сергій Хильченко та його заступник Олександр Свєтлічний, Голова Комітету з інвестиційних питань та приватизації Олександр Задорожний, керівник Управління з правових питань та регуляторної політики UkraineInvest Євген Шакотько, керівник Управління з міжнародних відносин та комунікацій Олена Гітлянська.

У ході розмови було обговорено питання судового захисту прав інвесторів, юридичного супроводження бізнесу, загальні питання судової реформи та доступу до правосуддя.

Ініціатором співпраці між НААУ та UkraineInvest став Комітет з питань захисту прав бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ. Координацію співпраці він здійснюватиме спільно з Комітетом з інвестиційних питань та приватизації.

Відповідно до Меморандуму, сторони домовилися про спільні зусилля для  вдосконалення чинної законодавчої бази та формування ефективної інвестиційної політики на засадах законності та верховенства права. Зокрема, профільні комітети НААУ будуть залучені до експертної оцінки та розробки проектів нормативно-правових і регуляторних актів у сферах, що відносяться до предмету відання UkraineInvest. Зі свого боку, Офіс із залучення та підтримки інвестицій надаватиме НААУ план підготовки таких проектів, а також інформуватиме про майбутні заходи.  

НААУ та UkraineInvest також сприятимуть одна одній в організації та проведенні вебінарів, онлайн виступів, конференцій, семінарів, круглих столів та інших публічних заходів. У разі потреби, UkraineInvest запрошує представників НААУ для участі у засіданнях колегії UkraineInvest та інших офіційних заходах. Аналогічно, НААУ залучатиме представників нового урядового партнера до заходів, організованих Асоціацією.

Також сторони можуть розширювати співпрацю, створюючи спільні робочі групи. Меморандум, зокрема, також передбачає створення спільної консультативної групи у напрямку надання правової допомоги інвесторам щодо ведення бізнесу в Україні.  

Меморандум також передбачає проведення спеціальних консультацій щодо вирішення системних проблем у сфері інвестування, забезпечення досудового/судового захисту прав інвесторів.  Документ сприятиме визначенню механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації інвестиційних проектів.

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) – є постійно діючим дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України, що був створений постановою Уряду в жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни. Для координації діяльності Офісу та звітування Уряду за питання, пов’язані з супроводом інвестицій, Урядом України також призначено Урядового уповноваженого з питань інвестицій.

 

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування