Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та ЛІГА:ЗАКОН презентували онлайн-платформу для адвокатів LIGA360:АДВОКАТ НААУ

НААУ та ЛІГА:ЗАКОН презентували онлайн-платформу для адвокатів LIGA360:АДВОКАТ НААУ

Адвокатура 14:30 Ср 24.02.21 1581 Переглядів Версія для друку

24 лютого Національна асоціація адвокатів України та компанія ЛІГА:ЗАКОН презентували унікальну онлайн-платформу для адвокатів LIGA360:АДВОКАТ НААУ.

Робочий онлайн-простір LIGA360:АДВОКАТ НААУ містить три блоки: інформаційний, організаційний та репутаційний, що враховують потреби кожного адвоката та створюють сприятливі умови для інформування адвокатів про зміни чинного законодавства України та судової практики, забезпечення доступу до навчальних заходів Вищої Школи Адвокатури, а також просування свого персонального бренду.

Ексклюзивний IT-продукт створений у надзвичайно короткі терміни завдяки співпраці між НААУ та ЛІГА:ЗАКОН в рамках Меморандуму, підписаному у грудні 2020 року.

Презентуючи онлайн-платформу, Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова наголосила, що цей онлайн-продукт створений з урахуванням рекомендацій НААУ та включає повний комплекс інструментів для ефективного вирішення професійних задач для кожного адвоката.

«Сьогодні в Україні мільйон нормативно-правових актів. Щодня до них вносяться зміни, і ми маємо швидкоплинне, динамічне, хаотичне, а іноді навіть суперечливе законодавство. До того ж, позиції Верховного суду, які нас інколи дивують, бо містять фактично нові норми законодавства. Адвокат має швидко орієнтуватися в цьому широкому законодавчому полі, бо кожна справа – нова і має часові межі. Сьогодні без відповідного цифрового моніторингу і пошукових фільтрів адвокат не може ефективно працювати. Тому, коли ми починали співпрацю з ЛІГА:ЗАКОН, ми сформували замовлення на виготовлення такого продукту, який враховує практичні потреби наших адвокатів», - підкреслила Лідія Ізовітова.

Голова ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко зазначила, що онлайн-платформа поєднує 30-річний досвід у розробленні IT-продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН та експертизу НААУ в організації адвокатської діяльності і підвищенні професійних стандартів адвокатури. Тобто, все, що потрібно успішному адвокату, знаходиться в єдиному онлайн-просторі.

«Наразі ми маємо майже два десятки продуктів і сервісів. І для того, щоб не користуватися окремими продуктами нарізно, була зроблена діджиталізована платформа, яка збирає для кожного конкретного спеціаліста можливості різних продуктів за його потребами потребами. Виходить комплексний підхід для забезпечення діяльності кожного адвоката – як інформаційний, так і ІТ», - розповіла Марина Бондаренко.

Лідія Ізовітова також зазначила, що онлайн-платформа буде удосконалюватись і висловила сподівання, що адвокати будуть активно надавати зворотній зв'язок, як покращити продукт з точки зору професійного користувача.

Наразі можна отримати безкоштовний тестовий доступ до всіх варіантів продукту. Адвокат, який стане користувачем «LIGA360:АДВОКАТ НААУ», отримує 10 або 16 безкоштовних годин для підвищення кваліфікації у ВША та зарахування внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за поточний рік.  

«Ми дуже раді, що у нас з’явились такі партнери, які нас почули, які розуміють, що розвиток адвокатури – це майбутнє для наших людей, які будуть захищені. І сподіваюсь, що наші адвокати оцінять цей продукт належним чином», - підсумувала Голова НААУ, РАУ.

«LIGA360:АДВОКАТ НААУ» забезпечує можливості для:

  • доступу до необхідної інформації (актуального законодавства, повної бази судових рішень із можливістю прогнозувати рішення за позовами, сервісу перевірки та моніторингу контрагентів, новин і подій НААУ, аналітики від експертів юридичних видань);
  • підвищення кваліфікації на вебінарах ВША з нарахуванням залікових балів та доступом до кабінету адвоката на сайті ВША НААУ;
  • сплати щорічних внесків до НААУ на фінансування діяльності органів адвокатського самоврядування, доступ до особистого кабінету адвоката на сайті НААУ;
  • контролю репутації адвоката в публічному просторі завдяки спеціальному функціоналу;
  • розміщення інформації в Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK;
  • сплати податків онлайн та подання звітності до контролюючих органів — для ФОП.

У межах Меморандуму про співпрацю НААУ сприяє адвокатам у доступі до користування комплексним рішенням ЛІГА:ЗАКОН на спеціальних умовах.

Для ознайомлення адвокатів-членів НААУ з новою системою «LIGA360:АДВОКАТ НААУ» буде надано безкоштовний тестовий доступ до 15 березня 2021 року.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування