Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ розширюється та створює нові регіональні представництва. «NextGen» відтепер і в Полтавській області!

Молодіжний комітет НААУ розширюється та створює нові регіональні представництва. «NextGen» відтепер і в Полтавській області!

Адвокатура 12:43 Вт 23.02.21 599 Переглядів Версія для друку

Новий рік розпочався, а отже, настав час для нових звершень!

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» із радістю презентує вашій увазі ще один регіон, де розпочинає свою роботу представництво комітету!

Розпорядженням Голови НААУ було створено регіональне представництво «UNBA NextGen» у Полтавській області.

Полтавське представництво молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» під керівництвом адвоката Інни Кисличенко – це платформа, спрямована на забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України. Це правозахисне співтовариство створене для навчання й обміну досвідом, професійного спілкування і формування спільноти однодумців із метою підвищення кваліфікації представників правничої професії та утвердження адвокатської діяльності.

Наша ціль – об’єднання, обмін практикою та підтримка молодих правозахисників, сприяння їхньому кар’єрному зростанню, популяризація фаху адвоката серед правників, підвищення авторитету адвокатури, а також управління змінами.

Молоді адвокати, якщо ви прагнете вдосконалюватися самі чи допомагати розвиватися іншим, хочете долучитися до участі в діяльності регіонального представництва «UNBA NextGen» у Полтавській області, то ласкаво просимо до нашої Команди!

Подати заявку на вступ до Комітету можна, заповнивши електронну анкету за посиланням.

Дізнатись більше про роботу Комітету можна за посиланням.

Текст підготувала Інна Кисличенко, регіональний представник «UNBA NextGen» у Полтавській області.

Фото – від  команди координатора комітетів НААУ.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування