Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбулася перша зустріч із представниками суддівського корпусу з метою популяризації правових знань у галузі аграрних та земельних правовідносин

У НААУ відбулася перша зустріч із представниками суддівського корпусу з метою популяризації правових знань у галузі аграрних та земельних правовідносин

Адвокатура 12:40 Вт 23.02.21 396 Переглядів Версія для друку

На початку року Комітет з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ анонсував про серію зустрічей із представниками суддівського корпусу з метою популяризації правових знань у галузі аграрних та земельних правовідносин. 19 лютого 2021 року відбулася перша така зустріч-обговорення з актуальних питань, які стосувалися земельних спорів із представником суддівського корпусу.

Іван Міщенко, суддя Судової палати для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду виступив із доповіддю на тему: «Аспекти касаційних фільтрів Верховного Суду під час подання касаційних скарг, у тому числі і в земельних спорах».

Під час виступу Іван Міщенко зосередив увагу на змінах до процесуального законодавства. Ці зміни встановили касаційні фільтри, яких необхідно дотримуватися під час подання касаційних скарг. Завдяки практичним кейсам було зосереджено увагу на необхідності врахування процесуальних вимог із метою подання правильно оформленої касаційної скарги. До того ж, суддя розповів про важливість пошуку схожої за принципами застосування норм права судової практики, для належного обґрунтування касаційних скарг.

Наприкінці зустрічі спікер надав відповіді на питання членів комітету, зокрема щодо спадкування права постійного користування на землю та фермерських господарств. Крім того, даючи відповідь на одне із запитань щодо врахування змін судової практики на майбутнє, Іван Міщенко зазначив, що такі процесуальні аспекти розгляду справ мають бути врегульовані виключно законодавчо.

Повний запис зустрічі-обговорення можна подивитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування