Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ «UNBA NextGen» розпочав активну співпрацю із закладами вищої освіти та студентством

Молодіжний комітет НААУ «UNBA NextGen» розпочав активну співпрацю із закладами вищої освіти та студентством

Адвокатура 14:53 Пн 22.02.21 256 Переглядів Версія для друку

19 лютого 2021 року в Херсонському державному університеті за участі регіонального представництва молодіжного комітету НААУ - “UNBA NextGen” Херсон спільно з Радою адвокатів Херсонської області із залученням телеканалу «Херсонський південь», відбулась зустріч зі студентами.

На зустрічі були присутні: Голова Ради адвокатів Херсонської області - Інна Мокіна, керівництво університету та регіональні представники Юлія Сергет, Володимир Сергет та Ігор Мокін.

Студентам було презентовано молодіжний комітет, розкрито напрямки його діяльності та переваги для студентів. Також було досягнуто домовленості з Університетом на майбутню співпрацю, в рамках якої адвокатами будуть проводитися практичні зайняття та майстер-класи для студентів. А також було озвучено про можливість проходження практики на базі АО «Мокін&Діяментович», АО «Сергет та Партнери», АО «Константа», АО «Таврія лекс».

«Не зважаючи на те, що шлях від студента-правника до адвоката є важкий та потребує багато зусиль, студентам пощастило, адже вони мають реальну можливість вже сьогодні отримувати практичні знання та навички, які допоможуть їм більш комфортно та легко адаптуватися, налаштувати свою практику та в подальшому ефективно і прогресивно розвиватися в професії», Юлія Сергет.

Наприкінці зустрічі, студентам були вручені інформаційні брошури. У матеріалі розміщено інформацію про Національну асоціацію адвокатів України та молодіжний комітет "UNBA NextGen".

Велика подяка всім організаторам та учасникам заходу!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування