Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У 2021 році молодіжний комітет НААУ планує активну співпрацю з молодими юристами та старійшинами адвокатури

У 2021 році молодіжний комітет НААУ планує активну співпрацю з молодими юристами та старійшинами адвокатури

Адвокатура 16:28 Пт 19.02.21 1238 Переглядів Версія для друку

Про ці та інші напрямки роботи говорили на онлайн-засіданні молодіжного комітету НААУ – “UNBA NextGen” 17 лютого 2021 року. Модерували захід Голова «NextGen» Сергій Барбашин та його Заступник Катерина Ковалевська.

На початку засідання відбулося знайомство з новим складом Ради Комітету та регіональними представниками UNBA NEXT GEN.

На порядок денний були винесені такі питання:

– обговорення та затвердження плану діяльності за напрямками роботи «NextGen» та регіональних представництв комітету на перше півріччя 2021 року;

– вирішення організаційних  питань та розгляд додаткових пропозицій щодо покращення якості роботи комітету та його регіональних представництв.

Під час зустрічі кожен учасник мав можливість презентувати  план діяльності на наступне півріччя, а також поділився новими ідеями, які сприятимуть поширенню інформації про NEXT GEN та залученню нових членів  адвокатської спільноти до активної роботи комітету.

Серед наданих пропозицій – знімання відеопривітань та інтерв’ю з видатними адвокатами, підготовка й проведення заходів щодо підвищення рівня професійної англійської мови; організація неформальних заходів між регіонами та ін.

Наприкінці зустрічі Сергій Барбашин акцентував увагу на важливості співпраці між регіональними представництвами, обміну досвідом, а також нагадав про можливість запрошення активних учасників комітету на засідання Ради адвокатів України.

Молодіжний комітет НААУ  готує багато цікавого та корисного.

Слідкуйте за новинами та долучайтеся до «UNBA NextGen» !

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування