Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Делегація НААУ представила Україну на 49-й конференції президентів адвокатур Європи

Делегація НААУ представила Україну на 49-й конференції президентів адвокатур Європи

Адвокатура 17:35 Пт 12.02.21 2176 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, її заступник Валентин Гвоздій та голова Комітету НААУ з міжнародних зв’язків Іван Гречківський традиційно брали участь у 49-й конференції президентів адвокатур Європи.

Захід відбувається щорічно у Відні під егідою Aсоціації адвокатів Австрії. Вперше за всю історію заходу делегати брали участь через платформу Zoom, з огляду на протиепідемічні обмеження, запроваджені країнами ЄС.

З вітальним словом до учасників виступили Президент Aсоціації адвокатів Австрії Руперт Вольф, модератором дискусії виступив Вальтер Хеммерле, головний редактор видання «Wiener Zeitung».

Цього року темою конференції «Верховенство права та демократія – заповнюючи прогалини між законодавством та практикою». До конференції також долучилася міністр юстиції Австрії Альма Задіч. Програма конференції передбачала обговорення національних звітів про стан адвокатури; перед гостями конференції також виступила чинний Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ графиня Маргарете фон Гален щодо європейського аспекту дотримання прав адвокатів у ЄС.

За результатуми конференції, делегати дійшли висновку, що необхідно і надалі докладати зусиль щодо посилення статусу адвокатури не тільки на національному, а й на регіональному та міжнародному рівні, спираючись на три ключові цінності правничої професії: конфіденційність клієнта, заборона залучення адвоката до конфіденційного співробітництва, незалежність професії загалом. Доповідь про стан адвокатури в Україні можна переглянути тут

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування