Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій взяв участь у відкритті роботи Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю в 2021 році

Валентин Гвоздій взяв участь у відкритті роботи Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю в 2021 році

Адвокатура 11:48 Пт 12.02.21 1406 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у відкритті роботи Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України, у 2021 році.

На порядку денному засідання було винесено питання звіту про діяльність Комітету за 2020 рік, а також план роботи Комітету на 2021 рік.

Учасники засідання обговорили проект Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Ми підтримали ініціативу щодо фізичної безбар’єрності для осіб з інвалідністю. НААУ і надалі буде працювати в цій царині і стоятиме на захисті осіб з інвалідністю», -наголосив Валентин Гвоздій.

Проект урядового документу можна переглянути тут. Роботу над Стратегією координує міжвідомча робоча група Кабінету Міністрів з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні під головуванням Міністра розвитку громад та територій. До групи входять11міністрів,низка народних депутатів, представники Офісу Президента України, державних органів влади, Національного інституту стратегічних досліджень, громадськість та експерти. Завданням цієї групи є загальна координація процесу, підготовка пропозицій, розгляд та погодження проекту Стратегії.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування