Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулася зустріч голови представництва НААУ в Стамбулі з першим секретарем Посольства України в Туреччині

Відбулася зустріч голови представництва НААУ в Стамбулі з першим секретарем Посольства України в Туреччині

Адвокатура 13:08 Пт 22.01.21 1092 Переглядів Версія для друку

Відбулася зустріч голови представництва НААУ у Стамбулі Галини Козіної та першого секретаря, керівника консульського відділу Посольства України в Турецькій Республіці Андрія Білика.

В ході зустрічі йшлося про  роботу представництв НААУ за кордоном та зокрема їхні можливості надавати підтримку з міжнародно-правових питань, з якими працюють дипломатичні установи України. Також НААУ зацікавлена в участі своїх представників у публічних заходах, присвячених правам українським громадян за кордоном.

Галина Козіна поінформувала про особливості діяльності адвокатури в Україні як самоврядної незалежної організації, яка має виключні повноваження надавати доступ в адвокатську професію. У цьому контексті було запропоновано ідею організувати зустріч з адвокатурою Туреччини за для подальшої співпраці з адвокатами України. 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування