"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ здійснює оперативну комунікацію щодо внесків через спеціальний емейл
Наразі триває період сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2021 рік. У разі виникнення будь-яких питань щодо оплати, в тому числі технічних питань щодо здійснення онлайн-переказів через сайт НААУ просимо звертатися на електронну адресу vnesok@mail.unba.org.ua Ця скринька спеціально створена для оперативного зворотного зв’язку з адвокатами щодо внесків, і консультації через цю пошту підтримують уповноважені працівники секретаріату НААУ.
Відтак, просимо вас не використовувати інші електронні скриньки та канали комунікації НААУ, сторінки у Фейсбуку для отримання чи повідомлення додаткової інформації про оплату внесків. Це тільки подовжить для вас час очікування відповіді на ваші запитання.
Нагадаємо, що Положенням про внески, затвердженим Радою адвокатів України, встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня двома платежами згідно наступного розподілу:
на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування згідно наступного розподілу:
-70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону – 1589 гривень;
-30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України – 681 гривня.
Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році складає 2270 гривні 00 копійок.
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!!!
Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску. Для цього Вам необхідно:
1. Знайти свій запис адвоката в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України, скориставшись пошуковою формою або зайти в особистий кабінет адвоката на сайті НААУ
2. Обрати необхідний профайл адвоката із запропонованого списку
3. Генерувати квитанцію
Оплатити внески за цим алгоритмом можна як на рахунок НААУ, так і на рахунок ради адвокатів регіону.
Популярні новини
БПД
БПД: РАУ наполягає на відновленні роботи Наглядової ради…
Система безоплатної правничої допомоги вже п’ять років залишається без функціонуючого органу, який має здійснювати нагляд за її діяльністю та сприяти незалежності й прозорості управління. При цьому раніше визначені проблеми системи БПД так і не були вирішені, а частина з них поглибилася та масштабувалася.
Самоврядування
РАУ взяла до уваги публічне звернення ВРП
Рада адвокатів України констатувала об’єктивну неможливість за поточної безпекової ситуації проведення у порядку, встановленому Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», зборів адвокатів, конференцій адвокатів регіонів та з’їзду адвокатів України, у тому числі для обрання двох членів Вищої ради правосуддя за квотою з’їзду адвокатів України.
Війна
РАУ започаткувала цифровий проєкт «Стіна пам’яті та пошани»
Рада адвокатів України ухвалила рішення про створення цифрового проєкту «Стіна пам’яті та пошани». Для цього НААУ розпочинає збір інформації про адвокатів і помічників адвокатів, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Привітання
НААУ відзначила адвоката, що допомагав українцям у Португалії
Португальський адвокат Педро Тенрейро Біскайя отримав Почесну відзнаку І ступеня Національної асоціації адвокатів України за внесок у розвиток співпраці між адвокатурами України та Португалії.
Навчання
Коли адвокату варто сказати клієнту «я не знаю»
Якщо адвокат не впевнений у відповіді, клієнтові краще прямо сказати, що питання потребує додаткового вивчення судової практики, а не обіцяти гарантований результат. Саме у такі моменти, коли клієнт розуміє, що адвокат говорить правду, вибудовується довіра.
Захист військових
Заступник міністра пояснив, як співпраця із НААУ посилює правовий…
Мінветеранів розвиває системну співпрацю з Національною асоціацією адвокатів України для посилення правового захисту ветеранів. Сторони вже підготували спільні методичні матеріали, а пропозицію Міністерства щодо спрощення пошуку адвокатів, які працюють із ветеранською тематикою, розгляне Рада адвокатів України.
Дискусія
Кібербезпека адвокатів: чим займатиметься новий Комітет НААУ
У Національній асоціації адвокатів України відбулося перше засідання Комітету з питань кібербезпеки та віртуальних активів. Учасники визначили ключові напрями його роботи та секції, що ними опікуватимуться.
Видання
Збори, строки та практика ВС: видано бюлетень з інтелектуальної…
Комітет НААУ з питань інтелектуальної власності підготував інформаційний дайджест за І півріччя 2026 року. У виданні зібрано нормативну базу за основними об’єктами ІВ, 20 законодавчих новел та добірку постанов Верховного Суду.