Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ планує випустити Збірник поезії сучасних адвокатів

НААУ планує випустити Збірник поезії сучасних адвокатів

Анонси 12:42 Ср 13.01.21 1523 Переглядів Версія для друку

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права готує до друку антологію поезії сучасних адвокатів.

До збірника увійдуть твори переможців і учасників Першого всеукраїнського конкурсу серед адвокатів “Адвокатська ліра”, що відбувся восени 2020 року, а також творчі доробки всіх охочих адвокатів.

Саме тому НААУ оголошує про початок збору матеріалів для випуску збірника поезії сучасних адвокатів, що буде тривати з 13 січня 2021 року і до 01 лютого 2021 року включно.

Вимоги:

Твори для збірника надавати у кількості не більше 10 віршів, набрані у текстовому редакторі на електронну пошту: advokatskalira@gmail.com. Також разом із творами окремим файлом додавати коротку біографічну довідку про автора, контакти та фото (портрет, розмір 640х400).

До публікації у збірнику допускаються поетичні твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України.

Варто зазначити, що збірник поезії сучасних адвокатів буде ілюстровано картинами адвокатів-художників.

Тож запрошуємо талановитих адвокатів долучитись до випуску Збірки й поділитися з адвокатською спільнотою своїми творчими здобутками!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування