Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Сергія Тюріна із посадою першого заступника голови Хмельницької ОДА

НААУ вітає Сергія Тюріна із посадою першого заступника голови Хмельницької ОДА

Адвокатура 15:51 Вт 05.01.21 970 Переглядів Версія для друку

Адвоката, Голову Комітету з господарського права та процесу, керуючого партнера “INSTATE GROUP” Сергія Тюріна 04 січня 2021 року призначено на посаду першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

“Відсьогодні я починаю працювати на посаді першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Роблю цей крок із великою відповідальністю та натхненням розвивати свою рідну область та місто Хмельницький, у якому я народився, виріс, здобув освіту та зробив перші кар’єрні кроки.

Базуючись на своєму практичному досвіді, зокрема у сфері адвокатської діяльності та управління юридичною фірмою, досвіді багаторічної громадської діяльності у правничій сфері, відчуваю спроможність і готовність прийняти цей виклик та принести користь Хмельницькій області.

Ключовим завданням для мене стане розвиток економіки області шляхом залучення інвестицій та захист бізнесу. Широке коло ділових і політичних контактів, напрацьованих із часом, надасть можливість активно залучати до розбудови економіки області бізнесменів з усієї країни та зміцнювати місцевий інвестиційний клімат.

Радий працювати у професійній команді на чолі з головою Хмельницької облдержадміністрації паном Сергієм Гамалієм – людиною, відомою своєю цілеспрямованістю та порядністю у веденні бізнесу”, - зазначає Сергій Григорвич.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування