Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань захисту прав бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, відзвітував про свою діяльність

Комітет з питань захисту прав бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, відзвітував про свою діяльність

Анонси 13:00 Пн 04.01.21 672 Переглядів Версія для друку

Презентуємо звіт Комітету з питань захисту прав бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, за період з вересня 2019 року по грудень 2020 року.

Незважаючи на карантинні обмеження, Комітет провів більше 30 цікавих та корисних заходів за напрямом підвищення кваліфікації адвокатів. Взаємодіяв з представниками державних органів у питаннях щодо порушення законих прав та інтересів суб'єктів бізнесу, зокрема з Офісом протидії рейдерству при Міністерстві юстиції України, з Державною фіскальною службою. Така взаємодія є корисною для українських адвокатів з точки зору отримання досвіду та удосконалення своїх професійних навичок у сфері захисту бізнесу та інвесторів.

Комітет плідно взаємодіє з Радою бізнес-омбудсмена задля досягнення позитивних зрушень у запобіганні порушенням прав та законних інтересів суб’єктів підприємництва. За вищевказаний період було проведено аж 9 спільних заходів.

Також Комітетом було започатковано серію зустрічей «MEET UP з парламентарієм». Запрошеними гостями були: Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, заступниця Голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України Галина Янченко та народна депутатка України Юлія Яцик. Організатори заходів переконені, що зустрічі з народними обранцями мотивують адвокатську спільноту не залишатись осторонь та виявляти різні ініціативи щодо вдосконалення чинного законодавства, тому на цьому не зупиняться!

До того ж, члени Комітету спільно з іншими комітетами організували неформальні заходи для адвокатів:

- купання на Водохреще;

- Перший Всеукраїнський турнір з баскетболу;

- зустріч зі школярами/студентами щодо питання доступу до професії адвоката.

Комітет є відкритий для спільних проектів і підтримує найкращі ініціативи!

Перегляд файлу: Звіт Комітету з питань захисту прав бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, за період з вересня 2019 року по грудень 2020 року

 

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування