Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ підтримала ідею прийняття законопроекту №4361 щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу

НААУ підтримала ідею прийняття законопроекту №4361 щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу

Адвокатура
13:15 Вт 22.12.20 1112 Переглядів
Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України за участю представників Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності активно долучилася до розгляду та обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу» (реєстр. № 4361 від 11.11.2020 р.). Вказаним проектом пропонується розширити коло осіб, які можуть претендувати на зайняття посади державної служби категорій «А» та «Б», за рахунок претендентів, що мають досвід заняття адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) – від одного до трьох років у залежності від посади.

НААУ за результатами проведеного правового аналізу підтримала ідею прийняття законопроекту. Що стосується включення до кола претендентів на посади державної служби категорій «А» та «Б» осіб, які мають відповідний досвід адвокатської діяльності то НААУ вважає, що імплементація вказаних норм дозволить підвищити професійний рівень державних службовців.

16 грудня 2020 року відбувся розгляд вищевказаного законопроекту  Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за участю Євгена Зайця, члена Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, що діє в складі НААУ.

На засіданні Комітету було прийняте рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду проекту Закону №4361 у першому читанні прийняти його за основу.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл