Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До Дня адвокатури НААУ нагородила майже 600 адвокатів

До Дня адвокатури НААУ нагородила майже 600 адвокатів

Адвокатура 12:58 Пт 18.12.20 7894 Переглядів Версія для друку

Традиційно до Дня адвокатури НААУ відзначила нагородами кращих адвокатів. Цього року церемонія нагородження через пандемію коронавірусу відбулась в онлайн-режимі, проте була не менш урочистою за попередні роки.

«Кожного року в цей день ми проводимо церемонію вручення відзнак. Цей рік особливий, і така церемонія відбудеться у нестандартному форматі. Але це не применшує успіхів кожного, хто гідний нагороди. Я вітаю кожного, хто отримає від Національної асоціації символічне визнання успіхів і досягнень. Сподіваюся, це мотивує всіх вдосконалюватися і ставати кращими», - сказала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, вітаючи з професійним святом.  

Нагороди отримали цьогоріч 578 адвокатів, які своєю професійною діяльністю зробили вагомий особистий внесок у розбудову інституту адвокатури, сприяли утвердженню престижу адвокатської діяльності та підвищенню авторитету адвокатури України, демонстрували високі професійні та моральні якості.

Зокрема, подяками Національної асоціації адвокатів України нагородили 333 адвокатів, нагрудним знаком Національної асоціації адвокатів України «Видатний адвокат України» - 88 адвокатів та почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України - 157 адвокатів. Нагороди отримали адвокати з усіх областей України.

Звертаючись до колег, Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова подякувала всім адвокатам за принципову позицію у захисті прав і гарантій громадян.

«Цей рік був важкий. Але коли він був легкий для адвокатів? Ми завжди знали, що владі ми не подобаємось, що ми десь опозиційні. Ми завжди знали, що захищати права – важка справа. І ми самовіддано боролися за життя, здоров’я, честь та репутацію нашої інституції, наших адвокатів і кожного з наших клієнтів. За свої власні справи ми переживаємо менше. Ми цілодобово думаємо, як допомогти. В цьому і полягає наша місія!», - зазначила Лідія Ізовітова.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування