Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Карантин не перешкодив роботі органів адвокатського самоврядування

Карантин не перешкодив роботі органів адвокатського самоврядування

Адвокатура 11:36 Пт 18.12.20 841 Переглядів Версія для друку

Завдяки завчасній модернізації інформаційної структури НААУ була готова до онлайн-форматів проведення заходів в умовах карантину.

«Впродовж цього року, який майже весь – карантинний, ми самостійно справилися і не зрадили місії нашої професії. Люди не залишилися беззахисними. У нас потужна інституція, яка здатна долати і такі нестандартні кризи. Ми гідно її проходимо, як би важко нам не було», - сказала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, відкриваючи засідання Ради адвокатів України.

Підсумовуючи діяльність Національної асоціації адвокатів України у 2020 році, Лідія Ізовітова наголосила, що адвокатська спільнота змогла без перешкод перейти на нові умови роботи, продиктовані пандемією коронавірусу. Завдяки завчасній модернізації інформаційної інфраструктури, а саме переходу на систему Teams, НААУ була готова до онлайн-форматів проведення заходів в умовах карантину.

«Аналогічно на нові, дистанційні форми навчання перейшли КДКА регіонів, аби гарантувати можливість для адвокатів підвищувати кваліфікацію навіть за умов карантину. Вибір був великий і дефіциту можливостей набрати необхідну кількість балів не було. Тим більше, що наша Вища школа адвокатури дуже чітко спрацювала», - зазначила Лідія Ізовітова.

Вона підкреслила, що всі органи адвокатського самоврядування подолали цю кризу і адаптувалися до умов змішаного або дистанційного режиму роботи.

Зокрема, у 2020 році прийнято 121 рішення РАУ. Засідання відбувалися систематично, у форматі відеоконференції.

«У цьому аспекті НААУ повністю дотримала вимоги профільного закону», - підкреслила Лідія Ізовітова.

Фото з архіву НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування