Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ обговорили перспективи розвитку антирейдерського законодавства з Офісом протидії рейдерству

Представники НААУ обговорили перспективи розвитку антирейдерського законодавства з Офісом протидії рейдерству

Адвокатура 12:08 Чт 17.12.20 335 Переглядів Версія для друку

16 грудня 2020 року між представниками НААУ та Офісом протидії рейдерству відбулася зустріч з метою обговорення перспектив розвитку законодавства, спрямованого на викорінення рейдерства.

Сергій Хільченко, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ, та Олександр Світличний, член вищезазначеного Комітету, спільно с керівником Офісу протидії рейдерству Віктором Дубовиком склали план співпраці на 2021 рік. Сторони наголосили, що така взаємодія є корисною для українських адвокатів з точки зору отримання досвіду та удосконалення своїх професійних навичок у сфері захисту бізнесу та інвесторів.

За результатами зустрічі адвокати передали подяку від Голови НААУ, РАУ Ізовітової Лідії Павлівни Віктору Дубовику за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури України, сумлінну працю та професіоналізм.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування