Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокатура має бути залучена до роботи Комісії з виконання рішень ЄСПЛ - Олександр Дроздов

Адвокатура має бути залучена до роботи Комісії з виконання рішень ЄСПЛ - Олександр Дроздов

Cудова практика 17:17 Ср 09.12.20 1114 Переглядів Версія для друку

Представники адвокатури мають бути залучені до роботи урядової Комісії з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Про це сказав голова Комітету НААУ з питань безоплатної правової допомоги Олександр Дроздов під час слухань комітету Верховної Ради з питань правової політики на тему: «Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини», повідомляють "Українські новини".

«Сьогодні вже наголошувалося на створенні відповідної комісії, ми це також вітаємо, оскільки в межах цієї комісії створена така площадка, яка надає можливість більш плідно співпрацювати, бо в ній є представники органів виконавчої влади, які беруть участь в реалізації виконання рішень Європейського суду з прав людини. Тому в нас є пропозиція представників від адвокатури включити до даної комісії», - зазначив він.

Олександр Дроздов наголосив, що адвокатура готова також долучитися і до роботи парламенту у цьому напрямі, зокрема у слуханнях і інших заходах, спрямованих на вирішення питання невиконання рішень національних судів.

В свою чергу голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін висловив впевненість, що питання залучення адвокатів до роботи урядової комісії буде вирішено найближчим часом.

Участь у слуханнях беруть народні депутати, представники Кабміну, Мін’юсту та інших органів виконавчої влади, судової гілки влади, громадянського суспільства і міжнародних організацій, Ради Європи.

Захід присвячений стану виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини та вимоги Ради Європи щодо їхнього виконання в контексті взятих Україною міжнародних зобов’язань перед Радою Європи, а також Міжнародним валютним фондом та Європейським Союзом

Фото з архіву НААУ

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування