Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ - "UNBA NextGen" організовує тиждень безкоштовного юридичного консультування до Міжнародного дня прав людини

Молодіжний комітет НААУ - "UNBA NextGen" організовує тиждень безкоштовного юридичного консультування до Міжнародного дня прав людини

Анонси 11:21 Чт 03.12.20 783 Переглядів Версія для друку

З 7 по 11 грудня адвокати Молодіжного комітету НААУ - “UNBA NextGenу Хмельницькій області спільно із Радою адвокатів Хмельницької області проведуть тиждень безкоштовного юридичного консультування “Pro Bono Week 2020», приурочений Міжнародному дню прав людини.

Міжнародний день прав людини традиційно відзначають 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН на честь ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини 1948 року.

Адвокати, учасники Молодіжного комітету НААУ, надаватимуть усім охочим безкоштовні усні консультації онлайн і телефоном. За попередньою домовленістю із адвокатом, консультування може відбуватися за місцезнаходженням офісу адвоката.

Хто такі адвокати учасники акції Pro Bono Week 2020»?

Це – адвокати, які прагнуть надавати правничу допомогу, відповідно до найвищих етичних стандартів, бути ефективними у власній професійній спільноті та у впровадженні суспільних змін, займати активну громадську позицію.

Хто може скористатися безоплатною консультацією адвокатів?

Будь-хто, хто потребує правової, соціальної та іншої допомоги. Однак перевага надається вразливим та малозахищеним верствам населення: пенсіонери, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми, молодь, безробітні .

Яка форма консультацій адвокатів?

Консультації надаються усно. Формат комунікації — за домовленістю з адвокатом у кожному окремому випадку: електронна пошта, телефон, месенджери, особисто у разі необхідності оглянути документи громадян.

На які питання можна отримати відповіді?

Адвокати/-ки надаватимуть консультації з питань трудового, спадкового, сімейного, житлового, земельного, пенсійного законодавства, соціальних та матеріальних допомог.

Також можна звернутися щодо питань, пов’язаних із порушенням карантинних заходів.

Як обрати адвоката для консультацій?

Нижче розміщена інформація про кожного адвоката акції. Ви можете обрати адвоката у залежності від питання, яке Вам потрібно вирішити.

Адвокат/-ка, якого/яку ви обрали, може перенаправити Ваш запит на іншого колегу, який є більш компетентним у галузі права, до якої відноситься Ваше питання. Адже адвокати можуть спеціалізуватися у вузьких галузях права.

Як можна зв’язатись з адвокатом?

  1. написати лист на електронну пошту з темою: «Безкоштовна консультації» і викласти інформацію, яка потребує консультації юриста.
  2. написати sms або повідомлення в будь-якому доступному вам з адвокатом месенджері.
  3. зателефонувати у встановлені години консультацій; адвокат/-ка може бути зайнятий/-та іншою роботою, і якщо не зможе відповісти одразу, то зателефонує Вам пізніше.

Якщо Ви обрали телефонний дзвінок, то адвокати розраховують на Ваші звернення з 10:00 до 18:00. Також Ви можете узгодити з адвокатом зручний для Вас обох час та канал комунікації.

Адвокати, які є учасниками акції:

 

  • Площинська Анастасія Олексіївна, питання: штрафи, спадщина, сімейні;  телефон: +380967450516email ploshchynska1611@gmail.com;
  • Задорожна Ольга Володимирівна, питання: медичні, трудові, сімейні; телефон: +380975696003email advokat.zadorozhna@gmail.com;
  • Кузнецов Кирило Сергійович, питання: спори з органами державної влади, відшкодування шкоди, земельні, спадкові, підприємницька діяльність; телефон: +380960728582email kirill.kuznezzov@gmail.com;
  • Кара Вікторія Григорівна, питання: цивільні, адміністративні; телефон: +38068-723-08-89email viktoria_kara@ukr.net;
  • Смірнова Ірина Сергіївна, питання: сімейні, спадкові;телефон: +380672716861, email smadvokat@ukr.net;
  • Іваницький Андрій Миронович, питання: нерухомість, реєстрація прав, адміністративні правопорушення; телефон: +380672696377email ivanytskyi.lawyer@gmail.com.
  • Драчук Сергій Леонідович, питання: податки, пенсія, підприємницька діяльність,  телефон: +380973232383email lawsl@ukr.net

Окрім того в рамках акції «Pro Bono Week 2020» Молодіжним комітетом - “UNBA NextGen” у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою, заплановано скайп-консультування жителів ОТГ Хмельницької області за участю адвокатів, представників поліції. Консультування відбудеться з 7 по 9 грудня, щодня з 11:00 до 12:00.

З метою отримання консультації просимо звертатися за номером телефону 0382720195 для попереднього запису.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування