Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вітаємо Національну асоціацію арбітражних керуючих з першою річницею діяльності!

Вітаємо Національну асоціацію арбітражних керуючих з першою річницею діяльності!

Адвокатура 15:43 Пт 20.11.20 588 Переглядів Версія для друку


Від всієї адвокатської спільноти та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди першого року діяльності Національної асоціації арбітражних керуючих України.

20 листопада 2019 року НААКУ була створена як некомерційна професійна організація. Це друга в Україні спільнота, яка об’єднала під своїм крилом сотні професіоналів своєї справи. І свою важливість як для держави, так і для бізнесу та самих арбітражних керуючих НААКУ довела реальними справами.

Символічно, що одними із перших Національна асоціація арбітражних керуючих налагодила співпрацю з адвокатською спільнотою. 5 грудня 2019 року між НААКУ та НААУ було укладено меморандум, який поклав початок реалізації нашої спільної мети – удосконалити законодавства в сфері банкрутства. Ми завжди відкриті до діалогу та передачі досвіду.

Бажаю вам подальшої інституційної розбудови організації, нарощування потенціалу та професіоналізму, успішного втілення всіх ідей та задумів.
 

З кращими побажаннями, Голова НААУ, РАУ

Лідія Ізовітова

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування