Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова Молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» Сергій Барбашин увійшов до виконавчого комітету Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA)

Голова Молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» Сергій Барбашин увійшов до виконавчого комітету Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA)

Адвокатура 13:21 Пт 20.11.20 241 Переглядів Версія для друку

European Young Bar Association оприлюднила склад виконавчого комітету асоціації 2020-2021, новину можна переглянути на сторінці EYBA у Facebook. Виконавчий комітет керує поточною діяльністю, визначає стратегію, бюджет та відповідальний за проведення заходів Асоціації.

«Членство у виконавчому комітеті Європейської асоціації молодих адвокатів – важливе досягнення для комітету. Оскільки одним напрямків нашої діяльності є міжнародне співробітництво з молодими юристами та адвокатами з різних країн Щиро дякую європейським колегам за довіру, а учасникам «UNBA NextGen» за плідну роботу та підтримку» - зазначив Сергій Барбашин.

У 2019 році UNBA NextGen приєднався до European Young Bar Association. Членство у EYBA стало вагомим здобуттям комітету, адже молодим адвокатам важлива комунікація з іноземними колегами. Представники комітету взяли участь у літній конференції EYBA 2019, що відбулася 20-23 червня 2019 року. Це був чудовий досвід спілкування із колегами з усього світу. Саме тоді, представники NextGen провели презентацію Національної асоціації адвокатів України та UNBA NextGen керівному складу та учасникам асоціації.

18-21 червня 2020 року повинна була відбутися Summer Conference у Києві з Європейською асоціацією молодих юристів. З огляду на складену ситуацію внаслідок пандемії, конференцію перенесено на наступний 2021 рік. Але UNBA NextGen не припиняє підготовку до заходу. Це буде унікальна можливість для знайомства з колегами з усього світу, навчання та обміну досвідом. Комітет ретельно формує кожний пункт програми та обирає найкращі локації.

Діяльність молодіжного комітету НААУ - «UNBA NextGen» спрямована на розвиток спільноти молодих адвокатів, створення діалогу між молоддю та старійшинами, навчання та набуття практичних навичок.

UNBA NextGen відкритий для кожного молодого адвоката. Для вступу у комітет необхідно заповнити анкету.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування