Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 8 років НААУ в цифрах (інфографіка)

8 років НААУ в цифрах (інфографіка)

Адвокатура 18:48 Вт 17.11.20 499 Переглядів Версія для друку

17 листопада 2020 року відзначається 8 років діяльності Національної асоціації адвокатів України.

НААУ - це перша і єдина професійна незалежна самоврядна організація адвокатури, членами якої є всі адвокати України. Наразі адвокатська спільнота – це понад 58 тисяч професіоналів.

Адвокатура – це стабільна організована система органів адвокатського самоврядування регіонального і національного рівнів. Органи адвокатського самоврядування складаються з адвокатів, обраних самими адвокатами.

За 8 років модель самоврядування довела свою ефективність. Про її стабільну роботу свідчать такі цифри: проведено 5 з’їздів адвокатів, на яких прийнято 190 рішень; відбулися 72 засідання РАУ, прийнято 1740 рішень; створено регіональні та вищі органи адвокатського самоврядування; Радами адвокатів регіонів проведено 237 конференцій адвокатів, де вирішуються нагальні проблеми регіональних адвокатських спільнот.

Інфографіка "НААУ 8 років - новітня історія незалежності адвокатури"

За роки існування НААУ 102 472 адвокати пройшли підвищення кваліфікації. Так, відбулося 244 заходи з підвищення кваліфікації, в тому числі, спільно з регіональними органами адвокатського самоврядування, національними та міжнародними партнерами. З 2015 року почала діяти Вища школа адвокатури, створено Центр акредитації ВША НААУ та Експертну раду з питань акредитації та сертифікації, укладено 7 меморандумів про співпрацю з вищими навчальними закладами, введено автоматизовану систему підрахунку балів про підвищення кваліфікації.

НААУ є дієвим інструментом захисту прав адвокатів. За 8 років про порушення професійних прав адвокатів надійшло 572 звернення –до Ради адвокатів України, 862 звернення – до Рад адвокатів регіонів. Також створено Комітет із захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, який оперативно відповідає на кожний випадок порушень професійних імунітетів.

За 8 років діяльності НААУ здобула міжнародний авторитет і визнання. Налагоджена широка мережа міжнародних зв’язків з ключовими професійними організаціями, які формують міжнародний порядок денний юридичної професії як такої. Створено 32 представництва НААУ за кордоном. З 2015 року НААУ є членом Міжнародної спілки адвокатів (IBA), з 2016 році – спостерігачем Ради адвокатських та правничих товариств Європи (СCBE), а в 2016 році – приєдналася до Міжнародного союзу юристів (UIA). Крім того, між НААУ та Міністерством закордонних справ укладено меморандум про співпрацю.

НААУ працює як сучасна прозора організація, яка публічно звітує про свою діяльність, підтримує комунікацією не лише у професійній спільноті, але і з усім суспільством. За 8 років було оприлюднено 9 звітів про діяльність НААУ за рік, тематичних звітів щодо системи БПД, 3 звіти про порушення прав адвокатів, ювілейний звіт до 5-ої річниці НААУ. Також було розміщено 5175 новин та 717 авторських публікацій на офіційному сайті НААУ.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування