Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Кількість адвокатів сягнула майже 60 тисяч – Валентин Гвоздій

Кількість адвокатів сягнула майже 60 тисяч – Валентин Гвоздій

Щодо функціонування ЄРАУ 16:19 Вт 17.11.20 1106 Переглядів Версія для друку

Станом на 11 листопада 2020 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано 58 776 адвокатів. З них – 44 177 реально діючих. Лише за три останні місяці понад 800 людей поповнили лави адвокатури.

Про це повідомив Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій на засіданні Ради адвокатів України 17 листопада, приуроченому до 8-ої річниці створення НААУ.

Валентин Гвоздій відзначив і поступове збільшення реєстрацій адвокатів у Особистому онлайн-кабінеті. Так, цим сервісом користуються 23 869 адвокатів. Найбільше в Київській області – 3844, найменше в луганській області – 274.

«Без перебільшення, нас можна назвати найбільш діджиталізованою адвокатурою світу. Ми домовляємося з європейськими колегами про співпрацю щодо запису відео, підкастів, інтерв’ю. Це тематика, в якій, ми можемо з гордістю говорити про це, випереджаємо іноземні адвокатури», - наголосив Валентин Гвоздій. Він навів такі приклади, як онлайн-засідання РАУ,  дистанційні курси з підвищення кваліфікації, відкритий Єдиний реєстр адвокатів.

«До нас постійно звертаються іноземні колеги, щоб ми ділилися досвідом створення таких онлайн-проектів. Я вважаю, що це дуже серйозне наше напрацювання за останні роки», - зазначив Валентин Гвоздій, який неодноразово розробляв концепції модернізації сервісів для адвокатів та системи навчання.

Аналітика даних ЄРАУ станом на 11.11.2020

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування