Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбудеться фахове обговорення реалізації ключових пріоритетів розбудови ефективної системи захисту прав та інтересів дитини

У НААУ відбудеться фахове обговорення реалізації ключових пріоритетів розбудови ефективної системи захисту прав та інтересів дитини

Анонси 18:30 Пн 16.11.20 1162 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з сімейного права та Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ організовує експертний Круглий стіл на тему: «Реалізація Конвенції ООН про права дитини в Україні: державна політика, нормотворення та правозастосування».

Дата та час проведення: 20 листопада 2020 року,  14.00 - 17.00

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM

Захід приурочено до Всесвітнього дня дитини, який щорічно відзначається 20 листопада, з планованим обговоренням Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини та ключових пріоритетів розбудови цілісної ефективної системи захисту прав та інтересів дитини в Україні.

Модератор: Лариса Гретченко, заступник Голови Комітету з сімейного права НААУ, Керівник Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ.

Спікери, експерти, учасники: адвокати, фахівці органів прокуратури, поліції, юстиції, судової гілки влади, органів, служб та спеціальних установ у справах дітей, науковці у сфері права, провідні експерти громадських правозахисних організацій.

Питання, що заплановані до обговорення:

  1. Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Україні:  ключові пріоритети розбудови ефективної системи захисту прав та інтересів дитини.
  2. Конвенція про права дитини: світовий досвід та місце «дитячої Конституції» у національній правовій системі України.
  3. Право на здорове дитинство: міжнародні стандарти та державна політика у галузі охорони здоров’я і формування здорового способу життя дітей.
  4. Захист дітей від насильства в Україні: потреба удосконалення національного законодавства відповідно до міжнародних зобов’язань.
  5. Правосуддя, дружнє до дитини: імплементація міжнародних механізмів захисту прав дітей у конфлікті з законом та у контакті з законом.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Детальна програма заходу буде викладена 18 листопада 2020 року.

Участь у заході безкоштовна

Обов'язкова реєстрація за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_4xNC0OKCRnmuP-1pvbv0CQ

Контактна особа: Аліна Черемис

Контактна інформація: +380939332548,  a.cheremys@unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування