Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ відбувся творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова”

У НААУ відбувся творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова”

Адвокатура 11:37 Пн 26.10.20 354 Переглядів Версія для друку

22 жовтня 2020 року за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та Центру досліджень адвокатури і права в НААУ відбувся творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова”. Захід відбувся у межах проведення Першого всеукраїнського поетичного конкурсу для адвокатів “Адвокатська ліра”.

Творчий вечір відкрили адвокат, Голова Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив - Наталія Пліса та керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор ВША НААУ - Ірина Василик.

“Адвокатська діяльність – це завжди мистецтво: у відстоюванні прав громадян, у захисті інтересів клієнтів, у захисті інституту адвокатури і його місця в правовій системі. На адвокатів завжди покладалися вищі вимоги суспільства як до лідерів професійного і громадського життя. В історії відомо про адвокатів-письменників, які представлені в Календарі НААУ за 2020 рік. Приємно, що і у сучасній адвокатській спільноті є такі творчі діаманти, які реалізують себе в літературі, в мистецтві, у фотогорафії тощо. Сьогодні наш перший творчий вечір, де ми поєднуємо літературу і мистецтво, презентуючи творчість адвокатів усіх регіонів. Проте, це вже друга виставка живопису, яка відбувається під патронатом Голови НААУ, РАУ Лідії Павлівни Ізовітової” - зазначила Ірина Василик на початку заходу.

Під час творчого вечора було відкрито виставку художніх робіт “Барви душі”, яка буде відкрита до 12 листопада 2020 року в НААУ. Автор картин - Анна Мацієвська, адвокатеса і художниця зі Львова.

Анна Іванівна виразила подяку організаторам за запрошення та можливість продемонструвати свою творчість широкому загалу: “Я обожнюю поезію, особливо лірику, дуже люблю театр та малювати. Вважаю, що мистецтво робить нас кращими, виховує любов до прекрасного. Мистецтво допомагає мені і в адвокатурі, адже малюючи квіти, я стала чутливішою та більш спостережливою. Навчилися бачити прекрасні світанки і заходи сонця, красу природи, квітів, метеликів, різноманіття кольорів та отримую неймовірне задоволення від того”.

Другою частиною заходу стала презентація книг “Кава з медом” та “Свій берег” від адвоката і письменника із Києва - Олександра Черних.

Олександр Сергійович підійшов творчо до презентації своїх книг, читаючи відривки творів під музичний супровід відомих мелодій. “Ми всі летимо наввипередки з часом. Світ пізнаємо з екранів планшетів та смартфонів, намагаючись за скороченими висловами, абревіатурами та схемами розпізнати справжнє життя, яке самі ж у ті криптограми й заховали. А воно у миттєвостях, справжніх вчинках, роздумах про реальне…” - зазначив автор.

Запрошуємо усіх творчих особистостей адвокатури долучатися до роботи Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та брати участь у проектах, що організовуються за ініціативою Комітету та Центру досліджень адвокатури і права.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування