Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - «UNBA NextGen» у Дніпрі в період карантину провів 36 онлайн-заходів з підвищення кваліфікації

«UNBA NextGen» у Дніпрі в період карантину провів 36 онлайн-заходів з підвищення кваліфікації

Адвокатура 14:07 Пт 23.10.20 317 Переглядів Версія для друку

19 жовтня 2020 року відбулась робоча зустріч Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяни Лещенко, заступника Голови Ради Олексія Трунова із Головою молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України - «UNBA NextGen» Сергієм Барбашиним, а також представником молодіжного комітету UNBA NextGen Дніпро Ілоною Дитятковською.

Тетяна Лещенко підкреслила важливість діяльності регіонального представництва Молодіжного комітету НААУ в області, а також зазначила про підтримку діяльності комітету Радою адвокатів Дніпропетровської області, про необхідність проведення спільних освітніх заходів, які підвищують кваліфікацію молодих адвокатів, знайомлять їх з діяльністю Ради адвокатів регіону, Радою адвокатів та Національною асоціацією адвокатів України, а також організації неформальних заходів з метою об’єднання адвокатури області та обміну досвідом.

Закінчивши робочу зустріч Голови ради комітету Сергієм Барбашиним та  регіональним представником молодіжного комітету UNBA NextGen у Дніпрі Алевтиною Башкєєвою, було проведено презентацію молодіжного комітету. Учасники заходу дізналися про історію створення та основні напрямки діяльності UNBA NextGen. Захід відвідали молоді адвокати Дніпропетровщини.

Учасники заходу мали можливість запропонувати своє бачення цікавих заходів та теми, які є актуальними для молодих адвокатів регіону.

Як зауважив Сергій Барбашин: «Регіональне представництво молодіжного комітету НААУ - «UNBA NextGen» у Дніпрі - це перший регіон України, який в період карантину провів 36 онлайн заходів з підвищення кваліфікації, які відвідали близько 36 000 адвокатів. Дякуємо за підтримку Голові Ради адвокатів Дніпропетровської області Тетяни Лещенко»

Також Сергій Барбашин провів двогодинний майстер-клас із підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Як адвокату стати експертом у сфері ІТ & креативного права». Під час заходу були розглянуті питання практичного застосування авторського права, його складові, порядок реєстрації і фіксації. Учасники взяли участь у дискусії щодо захисту творів штучного інтелекту, відомих кейсів у сфері та розглянули актуальну судову практику.

Це був цікавий, продуктивний та пізнавальний день для молодих адвокатів. Окремо хочемо подякувати молодим адвокатам, які приділили час навчанню і, як завжди, виявляли активність та готовність до обговорення теми! За результатами заходу учасники отримали 2 залікові бали підвищення кваліфікація.

До складу обласного молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Дніпрі вже увійшов 31 молодий адвокат.

Молоді та активні адвокати Дніпропетровської області, якщо ви маєте цікаві ідеї і готові активно співпрацювати, ласкаво просимо до команди молодіжного комітету НААУ - "UNBA NextGen" у Дніпрі!

Текст новини та фото підготовлено Алевтиною Башкєєвою, регіональним представником молодіжного комітету НААУ - «UNBA NextGen» в Дніпропетровській області

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування