Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 22 жовтня відбудеться Українсько-німецький форум адвокатів

22 жовтня відбудеться Українсько-німецький форум адвокатів

Анонси 16:14 Пт 16.10.20 839 Переглядів Версія для друку

22 жовтня 2020 року відбудеться Українсько-німецький онлайн-форум адвокатів.

Традиційно, захід організують спільно НААУ, Комітет з міжнародних зв'язків при НААУ, Німецький Фонд міжнародного правового співробітництва (IRZ) та Федеральна палата адвокатів Німеччини.

Форум присвячений впливу законодавства про фінмоніторинг на адвокатську діяльність в Україні та Німеччині.

Початок заходу о 14.00. Реєстрація доступна онлайн на сайті Вищої школи адвокатури.

Форум розпочнеться вітальними словами Голови НААУ Лідії Ізовітової, Віце-президента Федеральної палати адвокатів Німеччини Андре Хауга та Старшого менеджера проектів IRZ Вольфрама Хертіґа.

Програма заходу складається з двох блоків.

Перший буде присвячений темам: «Дисциплінарна відповідальність адвокатів за порушення законодавства про фінансовий моніторинг» (Доповідач – Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій), «Адвокатська таємниця VS. Закон про фінмоніторинг» (Доповідач – Голова Комітету НААУ з питань митного та податкового права Яків Воронін), «Оцінка відповідальності діючого законодавства про фінмоніторинг сучасній практиці ЄСПЛ» (Доповідач - Голова Комітету НААУ з питань безоплатної правової допомоги Олександр Дроздов), «Обов’язки адвоката згідно з законодавством про фінмоніторинг та здійснення нагляду регіональними палатами за їх дотриманням» (Доповідач - Референт з питань нагляду за дотриманням законодавства у сфері фінансового моніторингу при Ганзейській палаті адвокатів Гамбурга Крістіан Блюм). В другій частині тему «Санкції проти адвокатів за порушення законодавства про фінмоніторинг» буде доповідати Директор Федеральної палати адвокатів Німеччини з питань фінансового моніторингу Франк Йонік.

Програма форуму

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування