Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Розпочалося засідання РАУ

Розпочалося засідання РАУ

Адвокатура 11:05 Чт 15.10.20 466 Переглядів Версія для друку

Розпочалося засідання Ради адвокатів України. Захід проходить у форматі онлайн.

До порядку денного внесено питання діяльності НААУ та органів адвокатського самоврядування, а також результати роботи низки робочих груп РАУ.

Під час засідання буде обговорено звернення ВАКС до ВРП та Генерального прокурора щодо втручання в діяльність суддів учасниками справи про завдання збитків ДП НАЕК «Енергоатом» та ДП «Схід ГЗК». Таке звернення підписали суддів Маслов, Федорак та Строгий.

РАУ також заслухає робочі групи:

- по вивченню питань відшкодування витрат на службові відрядження представників регіонів у складі ВКДКА, порушених у листах Голови ВКДКА Сергія Вилкова та Голови КДКА Харківської області;

- з питань проведення конференції адвокатів Дніпропетровської області 7 грудня 2018 року;

- по вивченню питань, порушених у зверненні Заступника начальника Головного управління ДПС у м. Києві  О. Малихіної про надання роз’яснення щодо прав адвокатів, які не стали на облік у контролюючих органах як самозайняті особи, надавати правову допомогу та бути захисником у кримінальному провадженні без укладення договору про надання правової допомоги.

РАУ також надасть роз’яснення щодо можливості отримання адвокатом на адвокатський запит оригіналів документів та надання їх для проведення експертизи; щодо процедури скасування рішень КДКА про допуск до складення кваліфікаційного іспиту за умови допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту та видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту в порушення вимог ч.4 ст. 9 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; щодо можливості передачі адвокатського бюро в управління іншій особі.

Рада адвокатів України розгляне звернення Голови комітету захисту прав адвокатів Ганни Боряк та члена Комітету Олега Гарника щодо неприпустимості дискримінації у судових процесах адвокатів за місцезнаходженням робочого місця адвоката та інших пов’язаних із цим питань.

До проекту порядку денного внесено розгляд листа Заступника Голови Державної судової адміністрації України Чорнуцького С.П. щодо судових рішень, обмежених для повного та загального доступу в реєстрі на підставі звернень прокурорів органів прокуратури у розрізі 2019-2020 р.

 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування