Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Оголошується набір 2 груп правників для навчання за онлайн курсом HELP «Доступ жінок до правосуддя»

Оголошується набір 2 груп правників для навчання за онлайн курсом HELP «Доступ жінок до правосуддя»

Адвокатура 16:31 Пн 12.10.20 2016 Переглядів Версія для друку

Національною асоціацією адвокатів України (Координатором програми Ради Європи HELP) спільно з проектом Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» оголошується набір 2 груп правників для  навчання за онлайн курсом HELP «Доступ жінок до правосуддя».

Учасники вивчатимуть міжнародні стандарти захисту, детально розберуть зміни в національному законодавстві, оглядово проаналізують практику ЄСПЛ і Комітету з ліквідації дискримінації стосовно жінок, ознайомляться зі специфікою доказової бази, експертиз, а також набудуть процесуальні, психологічні та педагогічні компетентності за результатами навчання. Навчання  буде здійснюватися на безоплатній основі.

Курс проводиться на основі та за методологією Європейської програми навчання правам людини для представників юридичних професій (HELP) та передбачає участь у вступному тренінгу та дистанційне навчання протягом 8 тижнів на платформі Moodle.

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням та обов’язково вказати свою мотивацію навчання і описати свій досвід щодо практики надання правничої допомоги клієнтам по проблемам, що виникають у зв’язку із домашнім насиллям, якщо такий досвід наявний.

При відборі учасників пріоритет надаватиметься тим адвокатам, які мають досвід ведення справ, пов’язаних з домашнім насильством, та тим адвокатам, які бажають набути відповідну спеціалізацію чи поглибити свій професійний рівень у цій сфері.

Обов’язковим критерієм при відборі учасників буде гендерна рівність.

Адвокати-учасники тренінгу, які успішно пройдуть курс Ради Європи на платформі програми HELP отримають  залікові бали з підвищення професійної кваліфікації.

Попередня реєстрація за google-формою обов’язкова:

https://forms.gle/bfRY2rDWn2ENtvgC9

 

Реєстрацію учасників продовжено до  27 жовтня  2020 р.

 

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування