Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - В НААУ планується проведення поетичного конкурсу “Адвокатська ліра”

В НААУ планується проведення поетичного конкурсу “Адвокатська ліра”

Анонси 11:29 Пн 28.09.20 331 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулося онлайн-засідання Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив. На порядок денний було винесено питання щодо організації та проведення у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Адвокатська ліра».

Конкурс планується провести з метою виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

Під час обговорення присутні на засіданні члени Комітету розробили та затвердили Положення про проведення поетичного конкурсу «Адвокатська ліра», затвердили склад організаційного комітету Конкурсу. Головою оргкомітету Конкурсу було обрано члена Комітету, адвоката Павла Баранцева, секретарем – члена Комітету, адвоката Наталію Дядик. Також до складу оргкомітету ввійшли адвокати, члени Комітету: Наталія Скалозуб, Марина Черненька та Ірина Василик – Керівник Центру досліджень адвокатури і права.

Окрім складу оргкомітету, також було визначено членів Конкурсної комісії, до якої увійшли адвокат, Голова Комітету Наталія Пліса та адвокати, члени Комітету: Іванна Голуб, Олександр Черних, Василь Богачук. Для фахової оцінки поданих на участь творів було прийнято рішення, у рамках співпраці, запросити фахівців із провідних закладів вищої освіти України, а саме: Національного університету «Києво-Могилянська академія», Львівського національного університету імені Івана Франка та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

«Запрошуємо всіх творчих особистостей адвокатури приєднатися до участі у роботі Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та взяти особисту участь у творчих заходах Комітету!» – зазначила Голова Комітету Наталія Пліса.

Умови участі у Конкурсі та строки його проведення незабаром будуть розміщені на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування