Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представниця НААУ долучилася до обговорення стану кримінально – правової протидії сексуальній експлуатації (насильству) щодо дітей в Україні

Представниця НААУ долучилася до обговорення стану кримінально – правової протидії сексуальній експлуатації (насильству) щодо дітей в Україні

Адвокатура 14:35 Ср 23.09.20 264 Переглядів Версія для друку

22 вересня 2020 року заступник Голови Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України Лариса Гретченко на запрошення Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України взяла участь у онлайн круглому столі: «Кримінально – правовий захист дітей від сексуальної експлуатації та запобігання повторній віктимізації дітей під час кримінального провадження», організованому Комітетом спільно з Офісом Ради Європи в Україні та ГО «Український інститут майбутнього».

В роботі круглого столу брали участь народні депутати України Денис Монастирський, Павло Фролов, в.о. Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, а також представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, міністерств Кабінету Міністрів України, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, Верховного Суду, українських та іноземних правозахисних організацій та інших зацікавлених осіб.

Програмою заходу охоплено презентацію основних положень проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської Конвенції)» (доопрацьований) (реєстр. № 3055 від 11.02.2020, в редакції від 20.02.2020) та необхідних законодавчих змін щодо вдосконалення функціонування в державі кримінального провадження за участю неповнолітніх.

Учасниками круглого столу обговорено стан кримінально – правової протидії сексуальній експлуатації (насильству) щодо дітей в Україні та її відповідності міжнародним стандартам  і найкращим іноземним практикам, процесуальні механізми запобігання повторній віктимізації потерпілих від насильства дітей під час їх участі у кримінальному провадженні, а також потребу об’єднання спільних зусиль задля забезпечення максимальної гармонізації положень кримінального законодавства України з положеннями міжнародного права,  розвитку системи правосуддя, дружнього до дитини та вдосконалення національної системи ювенальної юстиції.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування