18 та 21 вересня відбудеться засідання Ради адвокатів України | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

18 та 21 вересня відбудеться засідання Ради адвокатів України

Анонс
17:16 Чт 17.09.20 1467 Переглядів
Версія для друку

Засідання Ради адвокатів України відбудеться 18 та 21 вересня 2020 року.

До проекту порядку денного внесено 6 блоків питань.

Зокрема, РАУ розгляне результати діяльності Робочих груп щодо напрацювання внесення змін до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» з приводу позиції Голови Комітету ВРУ з питань правової політики А. Костіна щодо реформування КДКА регіонів; надання Вищій раді правосуддя коментарів (пропозицій) до проекту рекомендацій щодо доступу до правосуддя в умовах карантину; недотримання процедури допуску та складення кваліфікаційного іспиту, процесу проходження стажування та видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Матіосу А.В. та 15 екс-військовим прокурорам, а також результати діяльності Комісії щодо аналізу практики Верховного Суду.

Також РАУ обговорить результати діяльності Національної асоціації адвокатів України, ведення ЄРАУ та низку звернень з окремих питань та звернень адвокатів.

Засідання РАУ відбудеться у режимі відеоконференції на платформі Microsoft Teams.

 

Популярні новини

В Единбурзі говорили про підтримку українців та академічну співпрацю

Підтримка

В Единбурзі говорили про підтримку українців та академічну…

Для українців у Шотландії запит на правничу підтримку давно виходить за межі побутових консультацій: ідеться і про розуміння місцевих правил, і про фахову допомогу у складніших ситуаціях. Саме на цьому акцентували під час робочої зустрічі в Консульстві України в Единбурзі.

16:07 Пт 27.03.26 172
Недопуск адвокатів до підзахисних в ІТТ: дискусія в НААУ

Дискусія

Недопуск адвокатів до підзахисних в ІТТ: дискусія в НААУ

Право на захист у перші години після затримання нерідко зводиться нанівець, коли адвокатів не допускають до підзахисних в ІТТ через відомчі бар’єри, вимогу документів, не передбачених КПК, та практику тримання людей там під приводом «заходів безпеки».

13:27 Пт 27.03.26 266
Захист прав військових: НААУ та Військовий омбудсман узгодили взаємодію

Взаємодія

Захист прав військових: НААУ та Військовий омбудсман узгодили…

Військовослужбовці, резервісти, військовозобов’язані під час зборів, члени добровольчих формувань територіальних громад та інші особи, на яких поширюється дія Закону «Про Військового омбудсмана», мають отримати кращий доступ до професійної правничої допомоги.

9:27 Пт 27.03.26 532
Самоврядність у фокусі, зовнішнє адміністрування — поза межами: підгрупа систематизує підходи

Дорожня карта

Самоврядність у фокусі, зовнішнє адміністрування — поза межами:…

У Національній асоціації адвокатів України відбулося чергове засідання підгрупи «Організація адвокатури і самоврядування» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.

12:34 Чт 26.03.26 286
Форми підтримки українців у Польщі обговорили НААУ і посольство

Підтримка

Форми підтримки українців у Польщі обговорили НААУ і посольство

Для тисяч українців у Польщі правові питання давно стали частиною щоденного життя — від документів і консульських дій до праці, сімейних справ та доступу до правничої допомоги. Саме тому взаємодія дипломатів і адвокатури виходить за межі протоколу.

15:44 Ср 25.03.26 403
Доступ до професії: підгрупа зосередилась на стажуванні та практичній підготовці

Дорожня карта

Доступ до професії: підгрупа зосередилась на стажуванні та…

У НААУ відбулося чергове засідання підгрупи «Доступ до професії та підготовка адвоката. Організаційні форми адвокатської діяльності» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.

16:17 Вт 24.03.26 333
Новий Трудовий кодекс: адвокати назвали сильні сторони і ризики проекту

Дискусія

Новий Трудовий кодекс: адвокати назвали сильні сторони і ризики…

Проект Трудового кодексу містить низку прогресивних положень, спрямованих на модернізацію трудового законодавства: цифровізація процедур, розширення форм зайнятості, підвищення прозорості оплати праці. Водночас, деякі системні питання потребують доопрацювання.

10:58 Вт 24.03.26 558
Реформа без даних і адвокатури: що показав старт у Мін’юсті

Дорожня карта

Реформа без даних і адвокатури: що показав старт у Мін’юсті

У Мін’юсті відбулося перше засідання робочої групи з реформування адвокатури. Але замість фахової підготовки законодавчих змін ми побачили саме те, про що напередодні в Києві говорив директор Armada Network Дейл Армстронг: не реформу, а боротьбу за контроль над порядком денним через вузьке коло “стейкхолдерів”, які самі формують для себе ехо‑систему впливу.

11:31 Пн 23.03.26 1240

Вестник:№1-2 січень-лютий 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл