Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Для постановлення на облік адвокатів як самозайнятих осіб потрібен витяг з ЄРАУ – зустріч з представниками Податкової

Для постановлення на облік адвокатів як самозайнятих осіб потрібен витяг з ЄРАУ – зустріч з представниками Податкової

Адвокатура 18:48 Ср 16.09.20 2386 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулася зустріч із заступником начальника Головного управління ДПС у м. Києві Оксаною Малихіною, начальником відділу платників податків- обліку самозайнятих осіб управління електронних сервісів Ніною Проскуряковою та начальником відділу адміністрування єдиного внеску окремих видів та категорій платників(ДПС) управління адміністрування податків з фізичних осіб Світланою Терешкиною.

З боку НААУ у розмові взяли участь Голова НААУ Лідія Ізовітова, заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій, голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ Яков Воронін, голова КДКА м. Києва Ігор Орлов, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Темою зустрічі стали особливості оподаткування адвокатської діяльності як самозайнятої особи, у складі адвокатського об’єднання, адвокатського бюро. Також йшлося про облік адвокатів у Податковій столиці. У цьому контексті представники податкової наголосили на необхідності надання витягу з ЄРАУ при поставленні на облік адвокатів м. Києва як самозайнятих осіб.

В ході зустрічі Валентин Гвоздій роз’яснив окремі аспекти статусу адвоката у відповідності до чинного профільного закону, а також порядок включення адвокатів до ЄРАУ, надання витягів з реєстру.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування