Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» у Херсонській області розпочав свою діяльність

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» у Херсонській області розпочав свою діяльність

Адвокатура 13:56 Пт 07.08.20 406 Переглядів Версія для друку

Регіональне представництво молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» у Херсонській області було створено з метою підтримання й удосконалення адвокатської діяльності в регіоні, зміцнення авторитету адвокатів, підвищення їхнього кваліфікаційного, освітнього й етичного рівня, об’єднання спільних  зусиль для обміну досвідом  більш досвідчених колег із молодими правозахисниками, допомоги у вирішенні складних завдань, підтримання неформального спілкування та культурного розвитку.  

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» на Херсонщині очолила адвокат, старший партнер  АО «СЕРГЕТ ТА ПАРТНЕРИ» Юлія Сергет, яка зазначила: «Регіональне представництво в тісній співпраці з Радою адвокатів Херсонської області буде сприяти та створювати всі належні умови для розвитку і підтримки молодих адвокатів, адже ми єдині у своїх завданнях та маємо підтримувати одне одного на цьому шляху».

Запрошуємо колег до співпраці!

Подати заявку на вступ до Комітету можна, заповнивши електронну анкету за пкликанням: https://docs.google.com/forms/d/1giMzq7pZK--mRLMYPyY4roEZPr28zFPkRhptCxAxlow/edit.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування