Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбувся вебінар на тему: «Освіта з питань права інтелектуальної власності в Європейському Союзі: дорожня карта для адвокатів»

Відбувся вебінар на тему: «Освіта з питань права інтелектуальної власності в Європейському Союзі: дорожня карта для адвокатів»

Адвокатура 13:22 Чт 06.08.20 237 Переглядів Версія для друку

Вебінар на тему: «Освіта з питань права інтелектуальної власності в Європейському Союзі: дорожня карта для адвокатів», організований Комітетом з інтелектуальної власності та молодіжним комітетом НААУ – «UNBA NextGen», відбувся 31 липня 2020 року

Голова Комітету з інтелектуальної власності Микола Потоцький розповів учасникам про освітній напрям діяльності Комітету, стан освіти й наукової діяльності у сфері інтелектуальної власності. Микола перелічив заклади вищої освіти, які готують спеціалістів з інтелектуальної власності, серед яких: Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка, Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», регіональні заклади, при яких створені відповідні наукові інститути (Сумський державний університет, ЧНУ ім. Богдана Хмельницького). Також пан Потоцький зазначив, що в Україні діє спеціалізований заклад, який опікується питаннями підготовки наукових кадрів – Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України.

Доповідачка вебінару, аспірантка кафедри міжнародного права та філософії права юридичного факультету університету м. Аліканте в  Іспанії, аспірантка докторської школи з юридичних, суспільних та історичних наук університету м. Страсбург у Франції (програма EIPIN-IS) Анастасія Кириленко розповіла про вивчення права інтелектуальної власності в країнах Європейського союзу. Вона закцентувала увагу на фінансовому забезпеченні студентів та здобувачів, - стипендії, грантові та інші програми, які допомагають покрити витрати на навчання.

Анастасія на основі власного досвіду надала рекомендації учасникам щодо:

- обрання програми для навчання (магістратури з права ЄС та інших спеціалізацій, спеціалізовані магістратури з ІВ, середньо- і короткострокові курси, літні школи), можливостей працевлаштування / стажування;

- можливостей наукової діяльності (аспірантура, спеціалізовані програми, наукові стажування).

Більше інформації з вебінару можна дізнатися за посиланнями:

https://www.slideshare.net/AnastasiiaKyrylenko/ss-237438246

https://www.youtube.com/watch?v=NmEOFJ43zuA

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування