Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Олега Татарова з призначенням на посаду заступника керівника Офісу Президента України

НААУ вітає Олега Татарова з призначенням на посаду заступника керівника Офісу Президента України

Адвокатура 21:19 Ср 05.08.20 3084 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає адвоката, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Олега Татарова з призначенням на посаду заступника керівника Офісу Президента України.

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Глави держави.

Як повідомляє Офіс Президента, Олег Татаров на новій посаді відповідатиме за правоохоронний напрям. До його компетенції належатиме формування державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичне забезпечення роботи Офісу Президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини.

До цього Олег Татаров тривалий час працював у органах внутрішніх справ. Зокрема, обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС України, з 2014 року займався адвокатською практикою.

НААУ бажає Олегу Татарову успіхів на новій посаді, виважених і мудрих рішень та подальших злетів у професійній діяльності.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування