Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає Олександра Дроздова з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук

НААУ вітає Олександра Дроздова з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук

Адвокатура 15:24 Вт 04.08.20 3133 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів вітає адвоката Олександра Дроздова, заслуженого юриста України, члена науково-консультативних рад Конституційного Суду України, Верховного Суду та Національної асоціації адвокатів України, доцента кафедри кримінального процесу НЮУ ім. Я. Мудрого, Голову Комітету з питань БПД з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров'я, вдача, підтримка родини та колег!

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування